פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
      הגדרת צליל התרעה

      נושאים חמים

        שידורי היורו: אייל ברקוביץ' באולפן, לירן שכנר באוקראינה

        לוח השידורים המלא של היורו פורסם. אייל ברקוביץ' יהיה הפרשן באולפן, קלינגר ויורם ארבל ישדרו בערוץ 10, גם אבי נמני בצוות

        לוח המשדרים המלא של יורו 2012 פורסם היום (שלישי), כשכל 31 המשחקים מאליפות אירופה לנבחרות ישודרו בשידור ישיר, 19 משחקים מהם ישודרו בערוצים פתוחים. המשחקים מפולין ואוקראינה ישודרו בערוץ 10, ערוץ 9 וערוצי ספורט1, ספורט2 וספורט 1HD.

        ערוץ 9 יעביר את משחק הפתיחה, וילווה את הטורניר בשידור כולל של 12 משחקים, כולל שני רבעי גמר, ומשחק מחצי הגמר אשר ייערך באוקראינה. ערוץ 10 ישדר שבעה משחקים, כולל שני רבעי גמר. בנוסף, ערוץ 10 ישדר חצי גמר אחד (שייערך בוורשה) ואת משחק הגמר (שיתקיים בקייב).

        ערוצי ספורט1, ספורט2 וספורט1 HD ישדרו 12 משחקים אשר יתקיימו בשעה 19:00. ספורט1 HD ישדר את כל המשחקים חוץ מאת ארבעת המשחקים המקבילים בסיבוב השלישי של השלב הראשון.

        את המשחקים בערוץ 9 ובערוץ ספורט1 יעבירו השדרים מאיר אינשטיין, רמי וייץ ולירן שכנר. הפרשנים יהיו ניר לוין, זאביק זלצר ואבי נמני. המשחקים שישודרו בערוץ 10 יועברו על ידי יורם ארבל וניר קלינגר.

        בצ'רלטון מבטיחים אולפן מושקע שיכלול אורחים רבים. פרשן האולפן יהיה אייל ברקוביץ'. האולפן ייפתח כל יום בשעה 18:00 בספורט1, ובשעה 21:00 בערוץ 10 ובערוץ 9 (בהתאם לערוץ שמשדר) וילווה את המשחקים בפרשנויות ובתוכנית סיכום בסיום יום המשחקים.

        לוח השידורים המלא של היורו

        8.6, פולין-יוון, 19:00, ערוץ 9 ספורט1HD
        8.6, רוסיה-צ'כיה, 21:45, ספורט1 , ספורט1HD
        9.6, הולנד-דנמרק, 19:00, ספורט1, ספורט1HD
        9.6, גרמניה-פורטוגל, 21:45, ערוץ 9, ספורט1HD
        10.6, ספרד-איטליה, 19:00, ספורט1, ספורט1HD
        10.6, אירלנד-קרואטיה, 21:45, ערוץ10 ספורט1HD
        11.6, צרפת-אנגליה, 19:00, ספורט1, ספורט1HD
        11.6, אוקראינה-שבדיה, 21:45, ערוץ 9 ספורט1HD
        12.6, יוון-צ'כיה 19:00, ספורט1, ספורט1HD
        12.6, פולין-רוסיה, 21:45, ערוץ 9, ספורט1HD
        13.6, דנמרק-פורטוגל, 19:00, ספורט1 , ספורט1HD
        13.6, הולנד-גרמניה, 21:45, ערוץ 9, ספורט1HD
        14.6, איטליה-קרואטיה, 19:00, ספורט1 , ספורט1HD
        14.6, ספרד-אירלנד, 21:45, ערוץ 9 ספורט1HD
        15.6, אוקראינה-צרפת, 19:00, ספורט1 , ספורט1HD
        15.6, שבדיה-אנגליה, 21:45, ערוץ 10, ספורט1HD
        16.6, צ'כיה-פולין, 21:45, ספורט1, ספורט1HD
        16.6, יוון-רוסיה, 21:45, ערוץ 9 (לא ישודר ב-HD)
        17.6, דנמרק-גרמניה, 21:45, ספורט1, ספורט1HD
        17.6, פורטוגל-הולנד, 21:45, ערוץ 10 (לא ישודר ב-HD)
        18.6, איטליה-אירלנד, 21:45, ספורט1, ספורט1HD
        18.6, קרואטיה-ספרד,21:45, ערוץ 9 (לא ישודר ב-HD)
        19.6, שבדיה-צרפת, 21:45, ספורט1, ספורט1HD
        19.6, אנגליה-אוקראינה, 21:45, ערוץ 9 (לא ישודר ב-HD)
        21.6, רבע גמר, 21:45, ערוץ 9, ספורט1HD
        22.6, רבע גמר, 21:45, ערוץ 10, ספורט1HD
        23.6, רבע גמר, 21:45, ערוץ 9, ספורט1HD
        24.6, רבע גמר, 21:45, ערוץ 10, ספורט1HD
        27.6, חצי גמר, 21:45, ערוץ 9, ספורט1HD
        28.6, חצי גמר, 21:45, ערוץ 10, ספורט1HD
        1.7, גמר, 21:45, ערוץ 10, ספורט1HD