בית"ר ירושלים בכדורסל החלה לבחון שחקנים לעונה הבאה

כמה אוהדים הגיעו לאימון שערכה הקבוצה החדשה, שניסתה ולא ממש הצליחה להירשם לליגה הבלקנית. צפו בתמונות מהאימון

אור שקדי

חודשיים אחרי שהכריזה על הקמתה מחדש, קיימה הערב (רביעי) בית"ר ירושלים בכדורסל את המבחנים הראשונים שלה כדי להתחיל לבנות את הסגל של הקבוצה לקראת העונה הבאה.

עוד בוואלה!

ספר עד הבית: הבילוי שילדי הפריפריה לא מוכנים לוותר עליו

לכתבה המלאה
(צילום: מגד גוזני)

למבחנים הגיעו כמה עשרות אוהדים שעודדו את השחקנים והנהלת הקבוצה, ובעיקר את נשיא הכבוד משה דדש ששוחח איתם. כמו כן נכחו באולם כל חברי הנהלת הקבוצה ושחקן העבר של קבוצת הכדורגל סמי מלכה, שמשמש היום כמנהל מחלקת הספורט במתנ"ס פיליפ לאון בבירה, שם נערכים המבחנים.

(צילום: מגד גוזני)

אם לא יהיה שינוי בתקופה הקרובה הקבוצה תירשם לליגה ב' מחוז ירושלים ותתחיל בעונה הקרובה את הדרך הארוכה בחזרה לתודעה בכדורסל הישראלי, כפי שעשתה הפועל תל אביב.

(צילום: מגד גוזני)

בינתיים, נחתם הסכם אימוץ עם חברת "סינמה סיטי" והקבוצה תיקרא מעתה בית"ר "סינמה סיטי" ירושלים. בקבוצה עושים מאמצים על מנת לסכם עם מאמן, ומקווים לעשות זאת בחודש הקרוב.

(צילום: מגד גוזני)

הערב נבחנו בשורות הקבוצה כ-20 שחקנים, ובהמשך השבוע יבחנו עוד כמה עשרות, כשהמטרה לבנות סגל רחב, שיתבסס על שחקנים ירושלמים בתוספת ארבעה שחקנים ברמה של ליגה לאומית.

(צילום: מגד גוזני)

בבית"ר ניסו להפתיע ולהירשם לליגה הבלקנית החל מהעונה הנוכחית, ושוחחו בעניין עם ראשי הליגה, אך הנושא נפל מאחר והליגה הבלקנית לא קולטת קבוצות חדשות.

(צילום: מגד גוזני)

האימונים הרשמיים של הקבוצה ייפתחו ב-1 לאוגוסט, כשעד אז מקווים בהנהלה לסיים את מלאכת בניית הסגל.

(צילום: מגד גוזני)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully