סקי מים: הישג גדול לאור שניוק בסבב האירופי

הגולש זכה במקום הראשון בגמר הסבב האירופי בסקי מים בכבלים, וינסה להגן על תארו באליפות אירופה שתיערך באנטליה

  • סקי מים
מערכת וואלה! ספורט

הסבב האירופאי לסקי מים בכבלים (סלאלום) הסתיים אתמול בעיר קושיצ'ה בסלובקיה. בגמר הסבב נקבע כי אור שניוק זכה במקום הראשון, ובנוסף קבע את תוצאת השנה לשנת 2011 מכלל התחרויות שנערכו בעולם. שניוק ממשיך בתקופה הטובה שלו, לאחר שגם באליפות העולם האחרונה שנערכה בארץ באוקטובר האחרון גרף את המקום הראשון. בנוסף, אביב לוי הצעיר קבע את תוצאת השנה בעולם לגילאי 19. בתחרות השתתפו 50 גולשים מ– 10 מדינות שונות ברחבי אירופה.

בחודש הבא ינסה שניוק להגן על תוארו (אלוף מקצוע הסלאלום) באליפות אירופה שתיערך באנטליה, טורקיה. לאליפות זו יצטרף גם אלוף העולם בסיכום כללי מושיקו צדקה, שינסה להגן אף הוא על תוארו.

ענף סקי המים בכבלים חבר בהתאחדות אילת - ההתאחדות לספורט תחרותי שאינו אולימפי והינו אחד מ-3 הענפים המובילים במדינת ישראל בהישגים בינלאומיים. מעוז טל, מנכ"ל עמותת סקי המים בישראל: "אלו הישגים מרשימים, אנחנו בציפייה רבה לקראת אליפות אירופה לנוער בפולין ואליפות אירופה לבוגרים שתיערך באנטליה, יש לנו גולשים מבין המובילים בעולם ואין סיבה שלא נשחזר את התוצאות מאליפות העולם האחרונה, מקומות 1-3".

התאחדות "אילת" היא הארגון היציג של 30 ענפי הספורט שאינם אולימפיים, ונתמכת על ידי משרד התרבות והספורט. כארגון גג מייצגת התאחדות "אילת" אלפי ספורטאים בכל רחבי הארץ, שרבים מהם מגיעים להישגים מרשימים בזירה הבינלאומית. בשנים האחרונות הביאו ספורטאי "אילת" עשרות מדליות לישראל, ובין היתר ניתן לציין את אליפות העולם בקיק בוקסינג, בסקי מים בכבלים, בברידג', בכדורת, אליפות אירופה בסקווש, אמנויות לחימה, ועוד.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully