פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
      הגדרת צליל התרעה

      נושאים חמים

        הליגה האירופית: קאזאן ונאתכו מול טוונטה

        הרוסים, שנשרו מליגת האלופות, הוגרלו מול ההולנדים בסיבוב הנוק אאוט הראשון. בנפיקה מול שטוטגרט, מנצ' סיטי נגד אריס

        שלב הבתים של הליגה האירופית מאחורינו, שלב הנוק אאוט לפנינו, ו-32 קבוצות הוגרלו היום (שישי) למשחקי הסיבוב הראשון ושמינית הגמר. אמנם יובנטוס ואתלטיקו מדריד, שהיו מוסיפות יוקרה למפעל, לא נמצאות בין העולות, אך גם בלעדיהן הוגרלו בניון, שוויץ, כמה מפגשים מעניינים.

        אריס סלוניקי, שהביאה להדחה של אתלטיקו, תצטרך לעבור משוכה גבוהה כדי להמשיך במפעל ותפגוש את מנצ'סטר סיטי, שסיימה בראש הבית אחרי שאתמול היא סיימה ב-1:1 נגד יובנטוס. משחק מעניין נוסף יפגיש בין נאפולי, שעלתה ברגע האחרון לנוק אאוט, לויאריאל שסיימה גם היא כראש בית.

        ביברס נאתכו וקבוצתו רובין קאזאן, שסיימו את הבית שלהם בליגת האלופות במקום השלישי, יתמודדו נגד טוונטה, שגם היא נשרה מהצ'מפיונס. בנפיקה ליסבון, שעלתה על חשבון הפועל תל אביב, תפגוש את שטוטגרט, שסיימה ראשונה את הבית שלה.

        הקבוצות הוגרלו לפי דירוג, כאשר זוכות הבתים הוגרלו בצד אחד יחד עם ארבע הקבוצות בעלות המאזן הטוב ביותר מבין הנושרות מליגת האלופות ונחשבו למדורגות (והן גם מארחות את המשחק הראשון), לעומת הבלתי מדורגות, שם הוגרלו הסגניות יחד עם ארבע הקבוצות בעלות המאזן הפחות טוב שהגיעו מהצ'מפיונס, הוגרלו בצד שני. רק בשלב שמינית הגמר התבצעה הגרלה חופשית ללא מגבלות.

        המשחק הראשון בסיבוב הראשון יתקיים ב-17 בפברואר והגומלין יתקיים שבוע לאחר מכן. שלב שמינית הגמר ייצא לדרך ב-10 במרץ והגומלין יתקיים גם כן שבוע לאחר מכן. רבע הגמר יתקיים ב-7 וב-14 באפריל, חצי הגמר ב-28 באפריל וב-5 במאי, והגמר בדאבלין יתקיים ב-18 במאי.

        ההגרלה המלאה

        הגרלת סיבוב הנוק אאוט הראשון:

        נאפולי - ויאריאל
        ריינג'רס - ספורטינג ליסבון
        ספרטה פראג - ליברפול
        אנדרלכט - אייאקס
        לך פוזנאן - בראגה
        בשיקטאש - דינמו קייב
        פ.צ. באזל - ספרטק מוסקבה
        יאנג בויז - זניט סנט פטרסבורג
        אריס סלוניקי - מנצ'סטר סיטי
        פאוק סלוניקי - צסק"א מוסקבה
        סביליה - פורטו
        רובין קאזאן - טוונטה אנסחדה
        ליל - פ.ס.וו איינדהובן
        בנפיקה ליסבון - שטוטגרט
        באטה בוריסוב - פ.ס.ז'
        מטאליסט חארקוב - לברקוזן

        הגרלת שמינית הגמר:

        בנפיקה / שטוטגרט - באטה בוריסוב / פ.ס.ז'
        בשיקטאש / דינמו קייב - אריס סלוניקי / מנצ'סטר סיטי
        רובין קאזאן / טוונטה - יאנג בויז / זניט סנט פטרסבורג
        פאוק סלוניקי / צסק"א מוסקבה - סביליה / פורטו
        ליל / פ.ס.וו איינדהובן - ריינג'רס / ספורטינג ליסבון
        מטאליסט חארקוב / לברקוזן - נאפולי / ויאריאל
        אנדרלכט / אייאקס - באזל / ספרטק מוסקבה
        ספרטה פראג / ליברפול - לך פוזנאן / בראגה