קאחה ויטוריה מתחזקת רגע לפני שמתחילה עונת היורוליג. יריבת מכבי תל אביב צירפה כמעט ברגע האחרון את מרטין רנצ'יק (32, 2.04 מ'), שפתח את העונה בבילבאו, ישחק איתה עוד בשבת מול ריאל מדריד וביום שני כבר ינדוד לקבוצתו של דושקו איבנוביץ', כשהוא יוכל גם לשחק נגד הצהובים במחזור הראשון.
הפאוור פורוורד הסלובקי קלע בממוצע 11.5 נקודות והוריד 4.5 ריבאונדים בליגה עד עכשיו. לאחר העברתו אמר רנצ'יק: "זה נכון שבבסקוניה שוחחו עם הנציגים שלי. הם רצו לדעת מה קורה איתי, איך הכושר שלי וביקשו אותי. אחרי שנה שלא שיחקתי, לשחק עם טאו במשחקי יורוליג זה משהו שיהיה הזדמנות חשובה עבורי". הגעתו של רנצ'יק באה למלא את מקומו של פלורנט פייטרוס, שעזב לולנסיה.
אתמול פורסם כי קאחה ויטוריה קרובה להחתים את מילאן מצ'באן, שחקנה הצעיר והמוכשר של ורסאץ', שהיה קרוב לסיכום הקיץ במכבי תל אביב, אך לא ברור כעת עד כמה החתמה כזו תצא אל הפועל בעקבות צירופו של רנצ'יק.
מרטין רנצ'יק חתם בקאחה ויטוריה
14.10.2010 / 10:52