פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    סנסי החליטה לסתום לכולם את הפה

    בצל המשבר ברומא, הנשיאה הודיעה שההתבטאויות בקבוצה לא מקובלות עליה: "מי שרוצה לדבר יכול לעשות את זה נגד גנואה"

    המשבר ברומא רחוק מלדעוך, ואחרי שפרנצ'נקו טוטי נתן את ה"אני מאמין" שלו לגבי מצב הקבוצה, מתברר כי נשיאת הקבוצה, רוסלה סנסי, לא ממש אוהבת את כל ההתבטאויות הללו והיום היא החליטה לאסור על שחקניה והמאמן קלאודיו ראניירי מלהתראיין.

    כידוע, הג'ילארוסי נמצאים במצב קשה מאוד בליגה כשאחרי שישה מחזורים הם נמצאים במקום האחד לפני אחרון עם ניצחון אחד וחמש נקודות. "אני מצפה לתגובה מקצועית", הבהירה סנסי. "ברגעים שקשה, במיוחד בספורט, עבודה היא התרופה הכי טובה. אנחנו כולנו חייבים לתת תשובה עם פעולות ולא במילים. זה בא על ידי אימונים, פעילות בחדר כושר, אכילה בריאה והתנהגות טובה. יש שקט בתקשורת, אבל כולם יכולים לבטא את עצמם ב-16 לחודש נגד גנואה".

    סנסי גם ביקשה את עזרת הקהל, שמתחיל לאבד את הסבלנות כלפי ראניירי. "אני מבקשת מהאוהדים להתאחד סביב ראניירי והשחקנים", אמרה. "אנחנו צריכים את תמיכתם יותר מתמיד, אותה דחיפה שבעבר לקחה את הקבוצה למחוזות טובים. שמעתי מריברה שהשחקנים שלנו החלו לדבר נגד ראניירי. אני לא אוהבת לקרוא שטוטי אפילו חושב שהוא הבעיה".

    על הקפטן שלה, שכאמור התבטא אתמול בנושא ואמר כי הוא מוכן לעזוב אם הוא הבעיה, אמרה: "אני אומרת לטוטי שהוא הסמל של רומא והוא ימשיך להיות על המגרש. כקפטן, הוא נותן דוגמא חיובית לחברים שלו ולצעירים שמסתכלים עליו. טוטי יהיה בהמשך ככל האפשר מנהל, כך שאני מצפה ממנו לתרומה משמעותית כרגע ובעתיד".