צרות של מיליונריםמערכת וואלה ספורט28.9.2010 / 20:15אם חשבתם שלהפועל ת"א יש צרות, שימו לב כמה סופרסטארים מאכזבים התרוצצו על הדשא באימון המסכם של ליון הלחוצהשתף ב וואצאפשתף ב פייסבוקשתף ב טוויטרשתף ב אימאיילשתף ב generalמצב הרוח אצל הצרפתים היה ירוד אפילו יותר מזה של יריבתם. גורקוף/ברני ארדובורבים משחקני נבחרת הטריקולור עוד נראו שפופים מטראומת המונדיאל. טולאלן/ברני ארדובגם מי שחלם הקיץ על עזיבה לא נראה מרוצה מהמצב. באסטוס/ברני ארדובגם המוטיבציה לא נראתה בשמיים במהלך האימון. סיסוקו/ברני ארדובהיו מי שניסו לשנות את האווירה. גומיס/ברני ארדובאבל רוב השחקנים נשארו עם הראש באדמה. לוברן/ברני ארדובאפילו הוותיקים בסגל הפגינו בעיקר שעמום. קלסטרום/ברני ארדובודווקא החדשים שבחבורה הרשו לעצמם לחייך. דיאקטה/ברני ארדובאבל הלחץ עדיין ניכר בעיניהם של כל השחקנים. רבייר/ברני ארדובעוד באותו נושא:ליון