הגרנד סלאם הרביעי של 2010 יוצא לדרך, וכמיטב המסורת - כשמשחקים בניו יורק, אנחנו נשארים ערים עד לשעות הלילה המאוחרות. מה שיפה בכל העניין הזה הוא שלא צריך לחכות עד מאוחר בלילה כדי להתחיל ולצפות במשחקים, שיחלו בכל יום ב-18:00 שעון ישראל ויועברו ביורוספורט.
רוג'ר פדרר יתחיל במסע להחזרת התואר שלו ויסגור את יום המשחקים במגרש המרכזי, בהתמודדות מול בריאן דאבול הארגנטינאי. כדי להתחמם למשחק הזה, נוכל ליהנות לפני כן מקים קלייסטרס, אנדי רודיק ו-ונוס וויליאמס באצטדיון המרכזי. במקביל, יתקיימו בשעות האלו שני משחקים מרתקים באצטדיון המשני - דינארה סאפינה תתמודד נגד דניאלה הנטוחובה ולייטון יואיט יפגוש את פול הנרי מתיו הצרפתי.
שני, החל מ-18:45, יורוספורט: אליפות ארה"ב הפתוחה
29.8.2010 / 20:24