ניר פרצלינה: “הדרבי יערך בבלומפילד כמתוכנן”

מנהל האצטדיון קיבל מכתב מהמשטרה בו התבקש להוציא רישיון עסק חדש, או שבלומנפילד ייסגר. פרצלינה לא מתרגש

רענן ברנובסקי
09/08/2010

הדרבי התל אביבי הראשון לעונה זו בין מכבי תל אביב והפועל תל אביב במסגרת גביע הטוטו צפוי להתקיים ביום שבת הקרוב בבלומפילד וזאת למרות שהיום קיבל מנכ"ל חברת היכלי הספורט, ניר פרצלינה, מכתב מהמשטרה שבו הוא מתבקש להוציא רישיון עסק חדש בשל סיום השיפוצים ביציעים 10-11 באצטדיון ואם לא יעשה כך, לא תאשר המשטרה את קיום המשחק. "אני בטוח שהכל יהיה בסדר והדרבי ביום שבת יערך בבלומפילד כמתוכנן", אמר היום פרצלינה לוואלה! ספורט, בתגובה לבקשת המשטרה.

"סיימנו את השיפוץ ביציעים 10-11 שלושה שבועות לפני המועד המתוכנן ואנחנו רוצים לפתוח את היציעים הללו בשבת, כדי שאוהדי מכבי ישבו ביציעים אלו ואוהדי הפועל יוכלו ליהנות משערים 4-5 בדרבי הזה", המשיך פרצלינה, "הודענו על כך למשטרה ואף הזמנתי אותם להגיע ביום רביעי לסיור שתוכנן מראש יחד עם יועץ הבטיחות, נציגי משרד התמ"ת ומחלקת הרישוי של העירייה לאשר את תקינות היציעים.

"משטרת ישראל במקום להגיד לנו יפה מאוד, המציאה איזו המצאה שאנחנו צריכים להוציא רישיון חדש כולל על כל האצטדיון מחדש. שאלתי למה? ענו לי ככה. ברשותנו רישיון בתוקף עד סוף 2010 וכשהגעתי לעירייה להוציא רישיון חדש כפי שביקשה ממני המשטרה, אמרו לי בעירייה שיש לי רישיון עסק חוקי בתוקף ושלא צריך חדש אלא, רק אישור של המהנדס, בודק החשמל ויועץ הבטיחות על כך שהשיפוצים הסתיימו ושהאצטדיון עומד בכל התקנים. במשטרה אמרו לי שבגלל החוק החדש שנכנס לתוקף בעוד שלושה ימים, צריך להמציא רישיון עסק מחדש. אני לא מבין את זה ובמקרה הכי גרוע נשחק את דרבי בבלומפילד בלי יציעים 10-11 אם המשטרה תמשיך להתעקש".

מהמשטרה הודיעו לפרצלינה כי הם אינם מתכוונים להגיע לסיור הבטיחות שייערך ביום רביעי בבלומפילד. משטרת ישראל אמורה לפנות את מקומה בתוך האצטדיונים בעקבות חוק איסור האלימות בספורט שייכנס לתוקפו ב-12 לאוגוסט (בעוד שלושה ימים) ולפיו את מגרשי הכדורגל יאבטחו מאבטחים פרטיים ולא שוטרים כפי שהיה עד היום. כמו כן יועבר הליך רישוי האצטדיונים למשרד התעשייה והמסחר.

במכבי תל אביב אמרו היום בתגובה: "אנחנו מודעים למצב הקיים שמונע מאיתנו למכור כרטיסים לשתי הקבוצות. ביום שלישי נקיים הערכת מצב עם ראשי ההתאחדות ונציגי היכלי הספורט, ואז תתקבל החלטה בנוגע לקיום המשחק".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully