פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    רבי: "סלווין תהיה כוח חשוב על המגרש"

    הנבחרת תצא לטורניר הכנה בבלגיה לקראת מוקדמות אליפות אירופה. המאמן החמיא לשחקנית רמת השרון שהצטרפה לסגל

    נבחרת הנשים יוצאת היום (שישי) לטורניר הכנה ראשון לקראת מוקדמות אליפות אירופה, שיתקיימו בחודש אוגוסט. במסגרת טורניר ההכנה, שיתקיים בבלגיה, יתמודדו הבנות של אלי רבי מול הנבחרת המקומית ומול פינלנד. בבלגיה משחקת בין השאר הסנטרית המצוינת אן וואטרס, שחקנית WNBA, שחוזרת לנבחרת כדי לעזור לה להגיע לאליפות אירופה בקיץ הבא.

    לוח הזמנים המתוכנן של הנבחרת הוא משחק בשבת מול פינלנד, כשבראשון ובשני הנבחרת תשחק נגד בלגיה. הטורניר הזה הוא הראשון מבין שניים שנבחרת ישראל תשתתף, כשהטורניר השני יתקיים בארץ בתחילת חודש אוגוסט. אתמול הגיעה לייני סלווין לארץ כדי להצטרף לסגל. סלווין, שהייתה שותפה משמעותית להעפלת הנבחרת לשתי אליפויות אירופה האחרונות, הגיעה לארץ לאחר שהייתה עם משפחתה בארצות הברית ואחרי עונה מצוינת באלקטרה רמת השרון, איתה זכתה בדאבל. גם בר גילינסקי הצעירה, שנעדרה כשנה ממגרשי הכדורסל בעקבות פציעה בברכה, נכללת בסגל של רבי.

    "זהו טורניר ההכנה הראשון שלנו לאחר חודש של אימונים", סיפר רבי. "זהו המבחן הראשון שלנו מול נבחרות אירופאיות כדי לראות מה עשינו עד היום, לבדוק את התיאום בין השחקניות, לבחון את כושר המשחק שלנו ואת מצב הכושר הגופני. לאחר הטורניר נוכל להסיק מסקנות, נוכל לראות על מה אנחנו צריכים לעבוד ומה צריך לתקן ולשפר לקראת המשך הקמפיין".

    לגבי שובה של סלווין, אמר רבי: "לייני היא שחקנית מאוד משמעותית לנבחרת, היא תהיה כוח חשוב על המגרש. היה לה קשה השנה כשהיא לא ראתה את הבית וכבר שישה קייצים היא מקדישה לנבחרת הלאומית, אבל היא נרתמה שוב למשימה ולהצלחת הנבחרת". על צירופה של גילינסקי, אמר: "בר חוזרת למגרשים אחרי פציעה קשה שעברה. היא נראתה טוב באימוני הפתיחה והוחלט לצרף אותה לנסיעה. נבחן את השתלבותה ונקווה שנוכל להעזר בה במשחקי המוקדמות".