פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    קאפלו: "טרי עשה טעות גדולה"

    מאמן אנגליה לא אהב את הביקורת: "הוא היה צריך לדבר איתי, לא עם התקשורת". על המתח בנבחרת: "זה מונדיאל, לא חופשה"

    חוסר השקט במחנה האנגלי מתחיל להשפיע גם על קרחון כמו פאביו קאפלו. אחרי שהקפטן לשעבר ג'ון טרי רמז שיש מתח גדול במחנה וציין לפני הפגישה של השחקנים כי הם ישפכו את הלב בפני קאפלו ויציגו בפניו את כל הבעיות, האיטלקי טען כי הדברים הללו היו "טעות מאוד גדולה".

    "אף אחד לא דיבר איתי על שום בעיות", אמר קאפלו, "הדלת שלי תמיד פתוחה. אם שחקן רוצה לדבר איתי, הוא יכול לעשות את זה. בכל פגישה אני שואל את הקפטן: 'יש איזשהן בעיות? אתה רוצה לומר משהו?', אבל לא היה כלום. אחרי זה קראתי שג'ון טרי אמר את הדברים האלה. אני לא מבין למה הוא לא דיבר איתי. כשאתה מדבר על דברים, עדיף לעשות זאת באופן אישי, לא עם התקשורת. זאת הייתה טעות, טעות גדולה מאוד. אני מקוה שמהטעות הזאת הגדולה הזאת לפחות תצא הצגה גדולה שלנו".

    קאפלו כבר קיבל רמזים שאי העפלה לשלב הבא עלול לגרום לפיטוריו, על אף שיש לו חוזה עד 2012, אבל רמז שהוא לא מודאג במיוחד מהאווירה בנבחרת. "אולי יש שחקן אחד או שניים שלא מרוצים, אבל אצל רובם הכל בסדר", אמר קאפלו, "כשזה רק אצל שחקן אחד, זה לא כל כך חשוב. מה שחשוב זה הקבוצה. אנחנו בגביע העולמי, לא בחופשה".

    טרי אף ציין כי ג'ו קול חייב לפתוח במשחק המכריע נגד סלובניה, וטען כי מתוך הסגל רק קול ורוני מסוגלים להכריע משחק. קאפלו לא התרשם. "ג'ו קול הוא רק אחד מ-23 שחקנים בסגל, אבל כשמדברים על שחקן אחד, צריך גם לזכור ולכבד את כל אלה ששיחקו כאן לפניו", אמר קאפלו, והתייחס למשחק נגד סלובניה: "אחרי המשחק הזה לא יהיהו לנו יותר הזדמנויות. אנחנו חייבים לנצח. לא רק שהתוצאות שלנו עד עכשיו לא היו מספיק טובות, גם לא ראיתי מהשחקנים את הגישה הנכונה במשך 90 דקות, אולי רק לחמש או שש דקות. אני מקווה שבמשחק הבא הגישה הנכונה תחזור.
    "זה עניין מנטלי. לפעמים כשאתה בלחץ, לחץ גדול, הרגליים לא עובדות בצורה נורמלית. זה כבר קרה לי בתור שחקן, אבל אני מרגיש שביום רביעי הנבחרת תהיה מוכנה".