קחו כדור: חוגגים את מונדיאל 2010

עושים סדר בבלאגן: שידורי מונדיאל 2010

מי משדר את ברזיל נגד פורטוגל, ואיפה תצפו בארגנטינה, איטליה וספרד? לוח השידורים המלא: להדפיס ולשמור

08/06/2010

את מלאי הפיצוחים אתם תחדשו באופן יומיומי, שתייה קרה, פירות וחטיפים ימלאו את המקרר והמזווה, וכל מה שנותר הוא לסדר את הספה וליהנות מביצועי הנבחרות במונדיאל 2010. כדי שתדעו מה משודר מתי, וואלה! ספורט מגישה לכם את מפת השידורים הישירים מהמונדיאל. להדפיס ולשמור.

עוד בוואלה!

יש לזנייה, ויש לזנייה של אהרוני

בשיתוף ברילה

שידורי המשחקים בערוץ 1:

11 ביוני (ו'), 17:00: דרום אפריקה - מקסיקו
11 ביוני (ו'), 21:30: צרפת - אורוגוואי
12 ביוני (ש'), 14:30: דרום קוריאה - יוון
12 ביוני (ש'), 17:00: ארגנטינה - ניגריה
12 ביוני (ש'), 21:30: אנגליה - ארצות הברית
13 ביוני (א'), 14:30: אלג'יריה - סלובניה
13 ביוני (א'), 17:00: גאנה - סרביה
14 ביוני (ב'), 14:30: הולנד - דנמרק
14 ביוני (ב'), 17:00: יפן - קמרון


15 ביוני (ג'), 14:30: ניו זילנד - סלובקיה
15 ביוני (ג'), 17:00: חוף השנהב - פורטוגל
16 ביוני (ד'), 14:30: צ'ילה - הונדורס
16 ביוני (ד'), 17:00: ספרד - שוויץ
16 ביוני (ד'), 21:30: דרום אפריקה - אורוגוואי
17 ביוני (ה'), 14:30: ארגנטינה - דרום קוריאה
17 ביוני (ה'), 17:00: יוון - ניגריה
17 ביוני (ה'), 21:30: צרפת - מקסיקו
18 ביוני (ו'), 14:30: גרמניה - סרביה
18 ביוני (ו'), 17:00: סלובניה - ארצות הברית
18 ביוני (ו'), 21:30: אנגליה - אלג'יריה
19 ביוני (ש') 14:30: הולנד - יפן
19 ביוני (ש') 17:00: גאנה - אוסטרליה
19 ביוני (ש'), 21:30: קמרון - דנמרק


20 ביוני (א'), 14:30: סלובקיה - פרגוואי
20 ביוני (א'), 17:00: איטליה - ניו זילנד
21 ביוני (ב'), 14:30: פורטוגל - צפון קוריאה
21 ביוני (ב'), 17:00: צ'ילה - שוויץ
22 ביוני (ג'), 17:00: דרום אפריקה - צרפת
22 ביוני (ג'), 17:00: מקסיקו - אורוגוואי (ערוץ 33)
22 ביוני (ג'), 21:30: ניגריה - דרום קוריאה


23 ביוני (ד'), 17:00: אנגליה - סלובניה
23 ביוני (ד'), 17:00: ארצות הברית - אלג'יריה (ערוץ 33)
23 ביוני (ד'), 21:30: גרמניה - גאנה
23 ביוני (ד'), 21:30: אוסטרליה - סרביה (ערוץ 33)
24 ביוני (ה'), 17:00: איטליה - סלובקיה
24 ביוני (ה'), 17:00: פרגוואי - ניו זילנד (ערוץ 33)
24 ביוני (ה'), 21:30: הולנד - קמרון
24 ביוני (ה'), 21:30: דנמרק - יפן (ערוץ 33)


25 ביוני (ו'), 17:00: ברזיל - פורטוגל
25 ביוני (ו'), 17:00: חוף השנהב - צפון קוריאה (ערוץ 33)
25 ביוני (ו'), 21:30: ספרד - צ'ילה
25 ביוני (ו'), 21:30: שוויץ - הונדורס (ערוץ 33)
26 ביוני (ש'), 17:00: שמינית גמר, משחק 1
26 ביוני (ש'), 21:30: שמינית גמר, משחק 2
27 ביוני (א'), 17:00: שמינית גמר, משחק 3
28 ביוני (ב'), 17:00: שמינית גמר, משחק 5
29 ביוני (ג'), 17:00: שמינית גמר, משחק 7


2 ביולי (ו'), 17:00: רבע גמר, משחק 1
2 ביולי (ו'), 21:30: רבע גמר, משחק 2
3 ביולי (ש'), 17:00: רבע גמר, משחק 3
3 ביולי (ש'), 21:30: רבע גמר, משחק 4
6 ביולי (ג'), 21:30: חצי גמר, משחק 1
7 ביולי (ד'), 21:30: חצי גמר, משחק 2
10 ביולי (ש'), 21:30: משחק על המקום השלישי
11 ביולי (א'), 21:30: גמר מונדיאל 2010

שידורי המשחקים בערוץ 2 וספורט HD5 (רשת):

13 ביוני (א'), 21:30: גרמניה - אוסטרליה
14 ביוני (ב'), 21:30: איטליה - פרגוואי
15 ביוני (ג'), 21:30: ברזיל - צפון קוריאה
20 ביוני (א'), 21:30: ברזיל - חוף השנהב
21 ביוני (ב'), 21:30: ספרד - הונדורס
22 ביוני (ג'), 21:30: ארגנטינה - יוון
27 ביוני (א'), 21:30: שמינית גמר, משחק 4
28 ביוני (ב'), 21:30: שמינית גמר, משחק 6
29 ביוני (ג'), 21:30: שמינית גמר, משחק 8

"רשת" וערוץ הספורט יחגגו יחד את חודש המונדיאל וישתפו פעולה בשידורי טורניר אליפות העולם. כחלק מהסיכום, ישודרו תשעה משחקים בערוץ 2 (ימים ראשון-שני-שלישי) ובספורט5 HD במקביל. ערוץ הספורט יפיק עבור "רשת" את התוכנית המקדימה שתשודר כל ערב החל מהשעה 21:00 ועד תחילת המשחק, וכן את תוכנית הסיכום שתועבר בתום כל אחד מהמשחקים. את התוכנית יוביל מגיש מהדורת חדשות הספורט וכוכב הערוץ, אלי אילדיס, ולצידו מאמן נבחרת הנוער אלי אוחנה והכדורגלן ופרשן הכדורגל של ערוץ הספורט איציק זוהר, שיפרשנו לסירוגין. מדי ערב יתארחו בתוכנית סלבריטאים, שחקנים, קומיקאים וזמרים. בנוסף לטאלנטים שיקחו חלק מהאולפן החי, ישודרו בתכנית כתבות צבע, פינות בידוריות, חדשות מונדיאל ועוד. התכנית הראשונה תשודר ב-13 ביוני, החל מהשעה 21:00 לפני שידור המשחק הראשון בין נבחרת גרמניה לאוסטרליה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully