פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    מונדיאל 2010 ישודר ב-HD

    הערוץ הראשון, בשיתוף פעולה עם חברת yes, יעביר את שידורי המשחקים מדרום אפריקה ב-HD ללא תוספת תשלום

    לראשונה בישראל ישודר אירוע ספורט בקנה מידה עולמי בשיטת ה-HD בערוץ פתוח ללא תוספת תשלום לבעלי מכשירי yes Max Total. בימים אלו השלימה רשות השידור את הסכם ההתקשרות עם חברת yes , ועל פי ההסכם תקצה חברת yes אפיק מיוחד, אפיק 511, אותו ניתן יהיה לקלוט באמצעות מכשירי ה- yes Max Total, ללא תוספת תשלום.

    שידורי טורניר גביע העולם בכדורגל יחלו עם שידור טקס הפתיחה ב-10 ביוני 2010, ויימשכו עד למשחק הגמר ב-11 ביולי 2010. רשות השידור היא בעלת הזכויות הבלעדיות לשידור משחק המונדיאל בישראל בטלוויזיה ובאינטרנט (למעט שמונה משחקים אותם רכשה הזכיינית "רשת"), והמשחקים יועברו, בשיטת ה-HD בפעם הראשונה בישראל, ללא תוספת תשלום.

    יונה ויזנטל סמנכ"ל התוכן של yes מסר: "אירועי ספורט הם בין התכנים הבולטים ביותר בהעדפה לצפייה ב HD, אני שמח כי יש לנו את האפשרות להעניק ללקוחותינו חוויה זו באירוע הספורט הגדול של 2010 שידורי המונדיאל".

    מוטי שקלאר מנכ"ל רשות השידור: "זהו צעד נוסף בהבראת רשות השידור, במסגרת הרפורמה המתגבשת, וקידומו של השידור הציבורי. פתיחת שידורי HD לציבור הרחב, ללא עלויות נוספות, הוא חלק מהמשימות של שידור ציבורי ראוי".