רזבוזוב ופלאשווילי ערכו סולחה

אחרי התקיפה של פלאלשווילי את קפטן הנבחרת באימון לפני כחודש, סיימו השניים את הפרשייה. קואז: "שמח שהם התעלו"

באם באיגוד הג'ודו יתרכזו כעת בג'ודו נטו? היום (חמישי) התקיימה פגישה במשרדי איגוד הג'ודו בהשתתפות יואל רזבוזוב, קפטן נבחרת הג'ודו והג'ודוקא סוסו פלאשווילי, כאשר השניים ערכו ביניהם סולחה על העימות ביניהם לפני כחודש. הסולחה נערכה בתיווכו של יושב ראש איגוד הג'ודו, אדי קואז.

במהלך הפגישה התנצל פלאשווילי בפני רזבוזוב על תקרית המריבה ביניהם באימון טרם צאת הנבחרת לאליפות העולם בג'ודו. השניים לחצו ידיים והוסיפו כי הם מתכוונים לשכוח מכל העניין המביש ולהמשיך ולהתאמן יחד לטובת הישגי הנבחרת. כזכור, באחד מהקרבות שהתקיימו באימון טרם יציאת הנבחרת לאליפות העולם, תקף פלאלשווילי את רזבוזוב לאחר תום הקרב. בעקבות המקרה, הוחלט באיגוד להשעות את פלאלשווילי מאימוני הנבחרת עד לסיום אליפות העולם ושובה של הנבחרת לארץ ולהקים במקביל וועדת בדיקה לאירוע.

בימים האחרונים, לאחר ששמעו באיגוד את פרטי המקרה ולאור התנצלותו של פלאשוילי על התקרית, הוחלט לערוך פגישת פיוס בין שני הספורטאים. יושב ראש איגוד הג'ודו, אדי קואז, שיזם את הפיוס הספורטיבי, סיפר: "פניתי ליואל והוא אמר לי שהוא מוכן לפיוס במיוחד לקראת תקופת החגים וחודש הסליחות. לאור דבריו הרמתי את הכפפה והתקשרתי לסוסו. הוא הסכים ואמר שהוא ויואל חברים מזמן ושהייתה אי הבנה. אני באופן אישי שמח על כך ששני הספורטאים המובילים האלו התעלו מעל הרגשות השליליים והתפייסו. אווירה טובה באימונים רק תתרום להישגי הנבחרת. הכי חשוב מבחינתנו זה להתרכז כעת בעשייה לקראת האתגרים הבאים".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully