הליגה האירופית: הפועל ת"א עם המבורג, סלטיק וראפיד

    הגרלת הבתים של הליגה האירופית הציבה את האדומים בבית ג' יחד עם המבורג, שתארח את גמר המפעל, עם סלטיק, סגנית אלופת סקוטלנד, ועם ראפיד האוסטרית, שהדיחה את אסטון וילה

    • הפועל תל אביב
    מערכת וואלה! ספורט

    אחרי שהשלימו את העבודה נגד טפליצה, בהפועל תל אביב קיבלו היום (שישי) את הגרלת שלב הבתים של הליגה האירופית שהתקיימה במונאקו. האדומים הוגרלו בבית מספר 3 יחד עם המבורג, סלטיק וראפיד וינה, בהגרלה אטרקטיבית וקשה, שתביא שוב את הצמרת האירופאית לישראל במה שמסתמן כחורף חם ולוהט לכדורגל הישראלי.

    המבורג, נציגת גרמניה, דורגה בדרג הבכיר בהגרלה. היא סיימה בעונה שעברה במקום החמישי בבונדסליגה, ועברה בסיבוב הקודם של המוקדמות את גנגאן הצרפתית. השנה יש לה מוטיבציה מיוחדת להגיע לשלבים המאוחרים של המפעל, מכיוון שאיצטדיונה הביתי מארח את גמר הליגה האירופית.

    סלטיק, סגנית אלופת סקוטלנד, מגיעה מהדרג השני, וכזכור, הודחה על ידי ארסנל במוקדמות ליגת האלופות. סלטיק מציגה קהל תומך וחם באיצטדיונה הביתי, ונדמה שגם לתל אביב צפויים להגיע לא מעט סקוטים צבעוניים.

    ראפיד וינה האוסטרית, שסיימה בעונה שעברה במקום השני בליגה המקומית, הוכיחה את כוחה השנה כשהדיחה בשלב הקודם של המוקדמות אסטון וילה, ותמשיך את המאבק המסורתי של הכדורגל הישראלי עם האוסטרי.

    על פי השיטה החדשה, 48 העולות לשלב הבתים חולקו ל-12 בתים בני ארבע קבוצות, שיתמודדו ביניהן בליגה בת שני סיבובים. שתי הראשונות מכל בית יעלו לשלב הבא, אליהן יצטרפו שמונה הקבוצות שיסיימו במקום השלישי בשלב הבתים של ליגת האלופות.

    בכל מקרה, האדומים יפתחו במשחק חוץ ב-17 בספטמבר מול סלטיק. ב-22 באוקטובר היא תארח בבלומפילד את המבורג.

    סדר המשחקים:
    17 בספטמבר: הפועל ת"א - סלטיק
    1 באוקטובר: המבורג - הפועל ת"א
    22 באוקטובר: הפועל ת"א - ראפיד וינה
    5 בנובמבר: ראפיד וינה - הפועל ת"א
    2 בדצמבר: סלטיק - הפועל ת"א
    17 בדצמבר: הפועל ת"א - המבורג

    טוב לדעת (תוכן מקודם)

    איסטנבול פתוחה - זה הזמן לפתרון טבעי וקבוע להתקרחות גברית

    חברת איילת גייר
    לכתבה המלאה

    הגרלת הבתים המלאה

    בית א': אייאקס, אנדרלכט, דינמו זאגרב, טימשוארה (רומניה).

    בית ב': ולנסיה, ליל, סלאביה פראג, גנואה.

    בית ג': המבורג, סלטיק, הפועל ת"א, ראפיד וינה.

    בית ד': ספורטינג ליסבון, הירנביין, הרטה ברלין, ונטספילס.

    בית ה': רומא, באזל, פולהאם, צסק"א סופיה.

    בית ו': פנאתינייקוס, גלאטסראיי, דינמו בוקרשט, שטורם גראץ.

    בית ז': ויאריאל, לאציו, לבסקי סופיה, זלצבורג.

    בית ח': סטיאווה בוקרשט, פנרבחצ'ה, טוונטה, שאריף טירספול (מולדובה).

    בית ט': בנפיקה, אברטון, אא"ק אתונה, באטה בוריסוב.

    בית י': שחטאר דונייצק, קלאב ברוז', פרטיזן בלגרד, טולוז.

    בית י"א: איינדהובן, קופנהאגן, ספרטה פראג, קלוז'.

    בית י"ב: ורדר ברמן, אוסטריה וינה, אתלטיק בילבאו, נאסיונל (פורטוגל).

    טרם התפרסמו תגובות

    הוסף תגובה חדשה

    בשליחת תגובה אני מסכים/ה
      לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

      התרעות פיקוד העורף

        walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully