פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    האם ג'ו קיניר יחליף את אלן שירר?

    התקשורת האנגלית מדווחת כי המאמן בן ה-62, שסבל מהתקף לב בעונה שעברה והוחלף על ידי חלוץ העבר, עשוי לשוב לתפקידו

    דומה כאילו ניוקאסל לא מסוגלת לעבור שבוע אחד בלי פרשיה חדשה שתסעיר את המועדון. מעבר לצרות הכלכליות והמקצועיות של האימפריה השוקעת, הרי שניהול המגפייז בשנתיים האחרונות, ובחודשים האחרונים בפרט, נראה לקוי עד מאוד. היום (רביעי), מפרסמת התקשורת האנגלית כי הצעד הבא של המועדון מצפון מזרח אנגליה צפוי להיות פיטוריו של המאמן הנוכחי והאדם האחרון שהאוהדים עדיין לא יצאו כנגדו, אלן שירר, על מנת למנות את מאמן העבר של הקבוצה, ג'ו קיניר.

    למרות שהוצע לו חוזה חדש במועדון, נדמה כאילו הימים הקרובים עשויים להיות גם האחרונים של אלן שירר בקבוצה. על פי הדיווח, קיניר, שאימן את המועדון למשך 26 משחקים בעונה שעברה ועזב אחרי שסבל מהתקף לב, צפוי לשוב לתפקידו להחליף בתפקיד את המשיח המכהן, שהוריד את המגפייז לליגת המשנה. "המצב שלי הרבה יותר טוב. אני בריא, ודברים מסתדרים", אמר קיניר בן ה-62.

    בהנחה שמאמן וולבס לשעבר ישוב לקבוצה שנעזרה בשירותיו מספטמבר האחרון עד התקף הלב שעבר בפברואר, שירר ככל הנראה יעזוב את כסאו במועדון, למורת רוחם של האוהדים ושל חלק מהשחקנים. קשר הותיק של הקבוצה, ניקי באט, דווקא בעד חלוץ נבחרת אנגליה בעבר. "זה היה קיץ קשה. כולם מאוכזבים מהירידה, וכולנו רוצים לשים את זה מאחורינו. זה קשה, כי חלק מהשחקנים לא יודעים את מצבם, ואנחנו צריכים מישהו מהמעמד של אלן. אני מרגיש שהוא המועמד המוביל, וחושב שהוא יעשה עבודה טובה מאוד", אמר באט.