פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
      הגדרת צליל התרעה

      נושאים חמים

        הליגה האירופית: מאת'רוול הושפלה בביתה

        הקבוצה הסקוטית הפסידה 1:0 ללנאלי הוולשית. לארסון כבש פעמיים בניצחון הלסינגבורג. ומה עשה ג'ורדי קרויף?

        מלבד משחקה של בני יהודה בבאקו מול סימורג האזרית, התקיימו ברחבי היבשת עוד 22 משחקים במסגרת הסיבוב הראשון של מוקדמות הליגה האירופית החדשה, שמחליפה את גביע אופ"א. הזהובים כבר יודעים שיריבתם העתידית בסיבוב השני, אם יעפילו אליו, תהיה המנצחת במפגש הכפול בין דינבורג הלטבית לנומה קאליו האסטונית. הערב (חמישי) ניצחו הלטבים בביתם 1:2. ולרי אפנסייב כבש ראשון לדינבורג בדקה ה-63. מיק הביסטו השווה בדקה ה-90, אך המילה האחרונה הייתה שייכת לוסילי גוקשווילי, שכבש את שער הניצחון ללטבים.

        ההפתעה הגדולה של הערב הגיעה מסקוטלנד, שם הפסידה מאת'רוול ללאנלי הוולשית 0:1. סטיוארט ג'ונס כבש את השער היחיד במשחק בדקה ה-28. בקפריסין, לא התקשתה אנורתוזיס פמגוסה להביס בביתה 0:5 את קריינג מלוקסמבורג. דה קוסטה מאגאל (עצמי, 10), ניקוס קצבאקיס (25), ניקולאוס פרוסוס (62, 90) וקאפו (67) התחלקו בשערים.

        גם רוזנבורג הנורבגית טיילה מול NSI מאיי פארו עם ניצחון חוץ 0:3. דריו זאהורה (21, 59) ומיקאל לוסטיג (89, פנדל) כבשו לנורבגים. הלסינגבורג השבדית עבדה קשה מול מיקה הארמנית, אבל השיגה ניצחון ביתי 1:3. הנריק לארסון הבלתי נגמר כבש פעמיים (50, 86), מונטנגרו קאנו השווה זמנית (66) לפני שאריק סונדין הרגיע את הקהל המקומי עם שער בדקה ה-92.

        במלטה, השיגה ואלטה, קבוצתו של המאמן טון קאנן, ניצחון ביתי גדול 0:3 על קפלאביק מאיסלנד. עוזר המאמן, ג'ורדי קרויף, פתח בהרכב המלטזים. למכבי נתניה, שתשחק בסיבוב הבא מול סלימה במלטה, מומלץ לקחת את היריבה ברצינות.

        שאר התוצאות:

        אולימפי (גיאורגיה) - B36 (איי פארו) 0:2
        בנאנטס (ארמניה) - שירוקי ברייג (בוסניה) 2:0
        סוטייסקה (מונטנגרו) - ריפו (בלארוס) 1:1
        לאהטי (פינלנד) - דינמו טירנה (אלבניה) 1:4
        זימברו קישינב (מולדובה) - אוחטפס (קזחסטן) 2:1
        דינמו מינסק (בלארוס) - רנובה (מקדוניה) 1:2
        טראנס (אסטוניה) - רודר ולנייה (סלובניה) 3:0
        הלאדאס (הונגריה) - אירטיש (קזחסטן) 0:1
        ספרטק טרנבה (סלובקיה) - אינטר באקו (אזרבייג'אן) 1:2
        סלבן קופרוביניצ'ה (קרואטיה) - בירקירקרה (מלטה) 0:1
        גרבנמאכר (לוקסמבורג) - וטרה (ליטא) 2:0
        רנדרס (דנמרק) - לינפילד (צפון אירלנד) 0:4
        סליגו (אירלנד) - וולזניה (אלבניה) 2:1
        בודוצ'נוסט (מונטנגרו) - פולוניה ווארשה (פולין) 2:0
        ליסבורן (צפון אירלנד) - זסטפוני (גיאורגיה) 5:1
        פראם (איסלנד) - TNS (ווילס) 1:2