פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    אנגליה: ...ורק פדריקו הקטן נשאר בחוץ

    שחקן היונייטד מאקדה רצה לחגוג אליפות עם חבריו במועדון, אך מפאת גילו (עוד לא 18) לא הורשה להיכנס. לפחות הוא יוכל להתנחם במדליה

    כמה פעמים קרה לנו בחיים שהלכנו למקום של מבוגרים ולא הצלחנו להיכנס? בדרך כלל לאדם מן השורה זה קורה באופן שגרתי יותר, אולם לסוג של כוכבים, פדריקו מאקדה לדוגמא, לא היינו מצפים שזה יקרה. מנצ'סטר יונייטד חגגה אמש (שבת) אליפות אנגליה שלישית ברציפות ו-18 במספר בתולדותיה, ושחקניה של הקבוצה יצאו לחגוג.

    אלא שהשבועון 'ניוז אוף דה וורלד' מדווח היום כי למאקדה הצעיר, שיצא לחגוג עם שחקני הקבוצה, נאמר "לא" במועדון כיוון שהוא קטן מדי. האיטלקי הצעיר עדיין לא חצה גיל 18 והוא נתבקש לעזוב. בצר לו לקח מאקדה הקטן מונית לביתו.

    מעניין שלכבוש שער ניצחון נגד אסטון וילה (ואחר כך אחד נוסף נגד סנדרלנד) מאקדה מוכשר, אבל בשביל לבלות במועדון הוא עדיין לא נחשב מספיק בוגר.

    האיטלקי של היונייטד, כמו שאר שחקנים בקבוצה הבוגרת, שהשוותה את שיא האליפויות באנגליה של ליברפול, יכולים להתנחם בכך שהמנג'ר, סר אלכס פרגוסון, החליט לתת מדליה מיוחדת לכל אחד מהשחקנים שלהם היה חלק פעוט בהצלחת הקבוצה. שחקנים כמו בן פוסטר, ווס בראון, דני וולבק ומאקדה יקבלו את המדליות. "סר אלכס נחוש שהמועדון יכיר בכל מי שתרם ולו חלק קטן להצלחתו של המועדון", מסר מקור בכיר לשבועון.