מרתון טבריה: 56 רצים מחו"ל רוצים 50 אלף דולר

העובדה שיחולקו פרסים כספיים ל-12 הראשונים במירוץ תביא לכאן אתלטים ברמה גבוהה מקניה ואתיופיה. מוצ'רו ינסה לשמור על התואר

מערכת וואלה! ספורט

הועדה המארגנת של מרתון טבריה סיכמה עם 56 רצים בכירים מחו"ל להגיע למירוץ, כדי להתמודד על המקומות הראשונים. המנצח במרתון, שיקבע תוצאה טובה משיא המרתון שעומד על 2:10:31 שעות, יזכה ב-50 אלף דולר. השנה ייחולקו פרסים כספיים ל-12 המקומות הראשונים, ורצים רבים מקניה ואתיופיה ביקשו לבוא למרתון טבריה, כדי להתמודד על הפרסים הכספיים.

בין הרצים הבולטים אפשר למצוא את האלוף ושיאן המרתון, לאונרד מוצ'רו הקנייתי. מוצ'רו, שייצג בשנה שעברה את בחריין ואיבד את אזרחותו, ינסה להגן על תוארו בפעם השלישית, והוא יתמודד מול יריבים ברמה גבוהה. מולו יתמודד על המקום הראשון סיימון נג'ורג' מקניה, שמחזיק בשיא אישי של 2:09:46 שע', תוצאה שנקבעה על-ידו בשנת 2008. אתלט קנייתי נוסף הוא סאמסון בונג'י המחזיק בשיא אישי של 2:10:52 שע'. קנייתי נוסף הוא ווילסון אונסר עם שיא אישי של 2:06:00 שע'. מאתיופיה יגיע טשומה אתנא 2:11:50 שע' שהשתתף גם אשתקד בטבריה. מטנזניה יגיע באהא פוסטין בעל תוצאה של 2:12 שע'. בנוסף לסוללה זו של רצים יצטרפו עוד רצים רבים ברמות של 2:12 שע' עד 2:18 שע'.

גם בין הנשים צפוי קרב מעניין על המקום הראשון, שעליו תתמודדנה רצות מקניה ואתיופיה ברמה של 2:35 שע'. עד עתה נרשמו קרוב ל-1,200 משתתפים במקצה המרתון, מתוכם כ-60 במקצה אופני יד.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

    התרעות פיקוד העורף

      walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully