מלחמה בדרום: הזווית הספורטיבית

המנהלת מתגייסת לטובת אשקלון

מנהלת הליגה תשתתף במימון אירוח שחקני עירוני אשקלון במלון כפר המכביה. המשחק בין אליצור יבנה לקריית טבעון נדחה בשלושה שבועות

31/12/2008

מנהלת ליגת העל תשתתף באופן משמעותי במימון עלות אירוח שחקני עירוני "אלדן" אשקלון אשר יחפצו לשהות במלון כפר-המכביה ברמת-גן. נכון לעכשיו מדובר בשלושה משחקני הקבוצה אשר ישהו במלון בימים הקרובים.

כמו כן, המנהלת תישא בעלות מימון אוטובוס לשחקני מחלקת הנוער של אשקלון אשר ינפשו בסוף השבוע הקרוב בטבריה. המנהלת תיקח על עצמה את כל העלויות הנוספות הכרוכות הקשורות לטיפול בבעיות הטכניות של הקבוצה מאשקלון.

המנהלת נמצאת בקשר רציף עם בעלי הקבוצה והחלטות לגבי המשך הפעילות המקצועית של הקבוצה יילקחו במשותף במהלך השבוע הקרוב.

נדחה המשחק בין יבנה לקריית טבעון

בעקבות המצב הביטחוני בדרום ועקב הנחיית פיקוד העורף וחטיבת האבטחה במטה הארצי של המשטרה, נדחה אמש, על פי החלטת וועדת הליגה והגביע באיגוד הכדורסל, משחק הליגה הלאומית-גברים בין אליצור יבנה להפועל קריית טבעון. בעקבות ההחלטה, פנתה קבוצת אליצור יבנה וביקשה לדחות את המשחק בשנית.

היועץ המשפטי לאיגוד הכדורסל, עוה'ד רונן ויינברג החליט היום (רביעי) כי: "אי שחרורם של ארבעת שחקניה החיילים של קבוצת אליצור יבנה אינו מהווה עילה לדחיית המשחק". לעומת זאת אומר עוה'ד ווינברג: "אני סבור כי המצב הביטחוני באזור הדרום שהגיע לצערנו עד אזור יבנה, מהווה עילה לדחיית המשחק. אציין כי למרות הרצון הטוב של איגוד הכדורסל והפועל קריית טבעון בנסיבות המקרה דנן, אני סבור כי לא ניתן לחייב את קבוצת אליצור יבנה להחליף ביתיות ללא הסכמתה".

אי לכך, המשחק בין אליצור יבנה להפועל קריית טבעון במסגרת המחזור ה-12 של הליגה הלאומית ייערך ביום ראשון 18 בינואר 2009 בשעה 19:00 באולם הכדורסל ביבנה. משחק הגומלין שייערך במחזור ה-25 ייערך כמתוכנן ביום ראשון 12 באפריל 2009 בשעה 19ף30 באולם הכדורסל בקרית טבעון.

לאור המצב הביטחוני, מתכנסת מידי בוקר וועדת הליגה והגביע באיגוד הכדורסל כדי לדון ולאשר דחיית משחקים, בתיאום מלא ועל פי דרישות המשטרה ופיקוד העורף.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully