קודם רבים, אחר כך מתפייסים

לאחר שהתקוטטו ביניהם באימון הנבחרת הצעירה, השלימו ליאור רפאלוב ומוחמד גדיר. מאמן הנבחרת, איוניר: "אנחנו בטוחים ביכולתנו"

רענן ברנובסקי ואיציק יצחקי
23/09/2008
יותם רונן

צילום ועריכה: יותם רונן

טוב לדעת (מקודם)

הלחצן שיכול להציל את חייך במקרה חירום רפואי

מוגש מטעם שחל

תקרית חמורה התרחשה היום (שלישי) במהלך אימון של הנבחרת הצעירה במתחם האימונים של איצטדיון רמת גן. התקרית הייתה בין שני שחקני מכבי חיפה, ליאור רפאלוב ומוחמד גדיר.

לאחר עימות בין השניים במהלך אחד ממשחקוני האימון הפנימיים, רפאלוב בעט כדור לראשו של גדיר. המאמן מוטי איווניר שלח את שחקניו לשתות מים ולהתאושש בסיום התקרית. במקביל, רפאלוב ניסה לגשת לגדיר כדי לשוחח עימו, אך זה הדף אותו ולא הסכים ללחוץ לו את היד.

רפאלוב אמר בסיום האימון: "לא היה שום דבר, מוחמד שיחק קצת בברוטליות באחד המשחקונים. זה דברים שקורים, לחצנו ידיים והכל בסדר". המאמן מוטי איווניר התייחס למקרה ואמר: "מבחינתי הכל בסדר".

במהלך ריצת השחרור שנערכה לאחר האימון, שוחח רפאלוב עם גדיר וביקש להתנצל על התקרית. במהלך ארוחת הצהריים של הנבחרת השניים ערכו סולחה. רפאלוב אמר לגדיר: "מצטער, לא התכוונתי. כשבעטתי, לא שיערתי שהכדור יעלה כל כך גבוה". גדיר קיבל את התנצלותו, ואמר כי הוא מקווה שהמקרה לא יחזור על עצמו בעתיד.

לפני האימון שיחרר המאמן מוטי איווניר את ליאור ז'אן ממכבי תל אביב ואת החלוץ טל בן חיים שישחקו עם קבוצותיהם בגביע הטוטו. מחר ישחרר איווניר גם את תומר חמד ותמיר כחלון לאותה המטרה. איווניר התייחס למשימה הקרובה ואמר: "עדיין לא מרגישים התרגשות לקראת איטליה, אנחנו רק בתחילת ההכנות. יש עוד זמן עד לנסיעה. גם היומיים האלה קצת שובשו לנו ולא הולך להיות בדיוק כפי שתיכננתי, בעיקר בגלל משחקי גביע הטוטו ובקשות של קבוצות כאלה ואחרות. ננסה לעשות כמה דברים שחשובים לנו, אנחנו במיוחד יוצאים לאיטליה חמישה ימים לפני המשחק במטרה להכין את הנבחרת. אין לנו לצערי את הזמן לעשות את ההכנות בארץ".

על העובדה שהסכים לשחרר שחקנים לגביע הטוטו אמר איווניר: "יש רצון להתייחס השנה לגיבע הטוטו כמפעל רציני, וכך גם הקבוצות מבקשות. יכול להיות שבסופו של דבר הנבחרת תרוויח מזה, כי יש לנו שחקנים שמשחקים פחות בליגה".

על הסיכויים לעבור את איטליה אמר המאמן: "כל הנבחרות שנצאות בהצלבה הן גדולות. איטליה זה שם יותר גדול משוויץ או דנמרק, אבל כולם טובים. גם ישראל נמצאת שם וזה בגלל שהיא נבחרת טובה. העובדה שאנחנו חזקים וטובים צריכה לתת לנו את הבטחון, ומי שיהיה יותר טוב ומוכן יגיע לאליפות אירופה. ודאי שכבר התחלתי ללמוד את הנבחרת האיטלקית, רוב השחקנים שמשחקים נגדנו היו באולימפיאדה וצפיתי בהם. היום צפויים להגיע נציגי המשלחת האיטלקית בכדי לארגן את הלוגיסטיקה לקראת השהות שלהם בארץ, ומנהל הנבחרת שלנו אלי רוזן יקבל מהם בצורה מסודרת את קלטות המשחקים האחרונים של הנבחרת, משם נמשיך בהכנות".

על שחקני הנבחרת הבוגרת שהיה מעדיף לקבל אמר איווניר: "חשוב לזכור שאנחנו לא מחכים לאף אחד שם במיוחד ויש שלנו חומר מספיק טוב שאנחנו בטוחים ביכולתו".

שוער הנבחרת אוהד לויטה: "אני לא חושב שאנחנו מפחדים מהאיטלקים, השחקנים משדרים אופטימיות ומאמינים בעצמם. עשינו את העבודה מול גרמניה שהיא נבחרת מצוינת ונבוא לעשות את העבודה גם מול איטליה, אני מקווה שזה יצליח".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully