פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    פיזרו: "ידענו שיהיה סיקור מועט בתקשורת הישראלית"

    השחיינית הפראלימפית מוחה על היחס למשחקים בבייג'ינג: "יש צביעות מאוד גדולה בארץ, מתייחסים יפה ליום אחד, ואחרי זה אתה שוב נכה"

    השחיינית הפראלימפית, ענבל פיזארו, שזכתה בשתי מדליות כסף בימים האחרונים בבייג'ינג, התראיינה היום (רביעי) לתכנית "היציע הצפוני" ברדיו קול רג"ע והתבטאה בחריפות במספר נושאים.

    "ידענו שיהיה סיקור מועט של התחרויות בתקשורת הישראלית. זה לא הפתיע אותנו, הספורטאים", אמרה השחיינית המצטיינת, "יש צביעות מאוד גדולה בארץ וזאת הסיבה שהחלטתי לא לחזור אחרי המשחקים לישראל, אלא להמשיך לטייל, כדי שלא להיתקל באנשים צבועים שמתייחסים אלייך יפה ליום אחד, ויום אחרי זה אתה חוזר מבחינתם להיות נכה מוגבל. זה מכעיס אותי מאד".

    עוד הוסיפה פיזרו כי היום התקשר אליה ראש הממשלה, אהוד אולמרט, שאמר לה בין השאר כי הוא מאוד גאה בה למרות המוגבלות שלה. השחיינית סיפרה שהיא קטעה אותו באמצע השיחה ואמרה לו שהיא מעדיפה שיתייחס אליה "כמו לכל ספורטאי רגיל ולא כספורטאי מוגבל".

    בנוגע לשני המקצים שנותרו לה, ביום שישי ב-100 מטרים חזה, וביום ראשון ב-50 מטרים חופשי, הוסיפה פיזרו כי היא מקווה להצליח להביא עוד מדליה ואין לה כל תחושה של שובע אחרי שתי המדליות בהן כבר זכתה.