מיליארד סינים יכולים להירגע. הסופרסטאר המקומי יאו מינג, לא צפוי להחמיץ את המשחקים האולימפיים בביג'ינג. יאו, הסנטר של היוסטון רוקטס, סבל משברי מאמץ שגרמו לו להחמיץ את סוף העונה שסדירה ומשחקי הפלייאוף ב-NBA.
בסין מעריכים כי יאו ישחק כבר בסוף השבוע ב"גביע סטנקוביץ'", בו ייטלו חלק גם סרביה, אנגולה ורוסיה. "אין ספק שהוא ייסע לטורניר, והיסכויים שלו לשחק הם גבוהים מאוד", אמר סגן נשיא ההתאחדות הסינית, הו ג'יאשי. אנגולה אגב, היא אחת מיריבותיה של סין בשלב הבתים של הטורניר האולימפי. יאו עצמו, העריך שסיכוייו הם 50-50 לשחק בטורניר סטנקוביץ'.
סין אגב, תפתח את משחקיה באולימפיאדה מול הדרים טים של קובי בריאנט ולברון ג'יימס, במשחק שייערך ב-10 באוגוסט.
יאו מינג יהיה בבייג'ינג
15.7.2008 / 14:51