בת 17 מפתח תקוה. תתחרה בהתעמלות אומנותית ליחידות ותהיה הנציגה הצעירה ביותר במשלחת הישראלית לבייג'ינג. למרות גילה הצעיר, ריבקין הרשימה העונה בזירה הבינלאומית.
היא הייתה במרחק נגיעה מהקריטריון הישראלי כשסיימה במקום ה-13 באליפות אירופה האחרונה שהתקיימה באיטליה. בסופו של דבר, בוועד האולימפי הישראלי החליטו לעניק לה את אחד משלושת ה"כרטיסים לצעירים", מתוך תקווה שתצבור נסיון לקראת משחקי לונדון 2012.
נטע ריבקין
4.7.2008 / 22:14