שתף ב וואצאפשתף ב פייסבוקשתף ב טוויטרשתף ב אימאיילשתף ב generalלמישהו עוד איכפת מהנבחרתהחולצות מגוהצות, הבירות במקרר, הבר בכוננות. מדינה שלמה כבר לא יכולה לחכות למשחק מול רוסיה. לא, הכוונה לא לישראל. אלא לאנגליה. שליח וואלה! ספורט, שפגש לשיחה כמה מאוהדי נוריץ', מדווח
למישהו עוד איכפת מהנבחרתהחולצות מגוהצות, הבירות במקרר, הבר בכוננות. מדינה שלמה כבר לא יכולה לחכות למשחק מול רוסיה. לא, הכוונה לא לישראל. אלא לאנגליה. שליח וואלה! ספורט, שפגש לשיחה כמה מאוהדי נוריץ', מדווח