איציק זוהר סיים את הטיפול המאזן וביקש: "אני רוצה רק שקט"קצת יותר מחודש עבר מאז שכדורגלן העבר הכניס את עצמו לכפר מאזן אחרי שהסרטון בו הוא הכה את האקסית הפך לויראלי. עכשיו הוא מנצל את הימים החמים בשביל בילוי בים
האקסית מסרטון האלימות של איציק זוהר מגיבה על אשפוזובשבוע שעבר וואלה סלבס סיפרה לכם על הצעד של איציק זוהר להכניס את עצמו לטיפול "בית מאזן", אחרי שתקף את האקסית שלו, מיטל אדרי. כעת יש לנו תגובה בלעדית ממנה
בגלל האלימות? איציק זוהר אשפז את עצמו במרכז שיקומישחקן הכדורגל לשעבר עלה לכותרות בחודש שעבר לאחר שסרטון בו הוא מכה את בת זוגו הגיע למשטרה והפך ויראלי בכל פלטפורמה אפשרית. עכשיו הוא החליט לעשות צעד דרמטי בחייו
לאחר שתועד מכה את בת זוגו, איציק זוהר הודח מהקמפיין בכיכובונראה שההתנצלות של כדורגלן העבר איציק זוהר בעקבות הסרטון בו נראה מכה את זוגתו לשעבר לא הספיקה לחברה שהעסיקה את שירותיו והחליטה לפטר אותו
אירית רחמים על איציק זוהר אחרי הסרטון האלים: "נשמה גדולה"אירית רחמים היא גם חברתו הקרובה של כדורגלן העבר איציק זוהר, שהסתבך בפרשת סרטון האלימות כלפי בת זוגו. עכשיו, מפיקת האירועים שוברת שתיקה אצל וואלה סלבס