קין החמיא למחליפים, דוידה: "חשוב לזהבי לסיים כמלך השערים"מאמן מכבי ת"א שיבח את דוידה וביטון וסירב להתייחס לעתידו: "התשובה לא השתנתה". שחקן הכנף: "היתה שנה קשה, חשוב להחזיר את האליפות"
רגע של מחלוקת בחגיגות: דוידה שר נגד הפועל ת"א, אוהדיה זעמושחקן הכנף שגדל בצד האדום של העיר, חגג עם האוהדים הצהובים אליפות ולעג לירידה של הפועל ללאומית. התגובות לא איחרו לבוא
הלקחים שצריך ללמוד, הטעות של חברו והמטרות: אושר דוידה מדברשחקן מכבי ת"א התייחס לניצחון הקשה על ריינה ("היינו מהוססים, זה לא צריך לקרות לקבוצה כמונו"), השגיאה של רז שלמה ("תמיד אהיה הראשון שירים אותו") והיעד שסימן לעצמו: "רוצה להוכיח שמגיע לי לשחק כל שבוע, אני מסוגל להרבה יותר"
דוידה: "קין לא נתן דגשים מיוחדים. שיחקנו בדיוק כמו בליגה"שחקן הכנף של מכבי תל אביב התראיין לתקשורת היוונית, סיפר על תכנית המשחק והביטחון של השחקנים ("לא מסתכלים על זהות היריבה, מאמינים שאפשר לנצח כל אחת"), והזהיר לקראת הגומלין: "כמו שאנחנו ניצחנו 1:4, גם אולימפיאקוס יכולה להביס אותנו"
אושר דוידה נפתח: "מבין שכועסים עליי, אבל רציתי להתקדם"החזרה המהירה מבלגיה ("שיחקנו שם בלי כנפיים, לא היה קל לחזור"), הקריאות בוגד מצד אוהדי הפועל תל אביב ("למכבי תל אביב יש שאיפות גדולות יותר"). אושר דוידה נפתח