משיבה אש? טליה עובדיה עוקצת את בר כהן מול כולםהסכסוך בין טליה עובדיה ובר כהן נמשך כבר כמה שנים טובות, עוד מהימים בהן היו בבית "האח הגדול" ולפי התגובה של טליה, לא נראה שהוא הולך להיגמר בקרוב
שמלות הכלה של בר כהן: האירוע החל באמת כשהיא עלתה על אוברולכוכבת 'האח הגדול' צעדה אמש לחופה לבחיר ליבה אליאב טעטי, בשלושה לוקים מבית המעצבת האופנה אוריה עזרן. כולם התלהבו מהשמלה הראשונה, אנחנו דווקא נדלקנו על האוברול השני
בר כהן: "פינקתי את עצמי בפריט ב-13 אלף שקלים. רעד לי הגוף"איזה ניתוח בא לה לעשות אבל היא מעדיפה להתרגל וללמוד להשלים עם הקיים, מה מוצרי הטיפוח שהיא לא זזה בלעדיהם, על מה היא בחיים לא תעז לשלם ומאידך - איזה פריט מפוצץ היא רכשה ממש לאחרונה? בר כהן, כוכבת "האח הגדול" עונה על כל השאלות המעניינות
בית"ר ירושלים הודיעה על צירוף בר כהן, אבישי כהן וחגי גולדנברגהקבוצה מהבירה מתחזקת ומעבה את הסגל. בר כהן הושאל ממכבי תל אביב, השניים האחרים מגיעים בהעברה חופשית: "כבוד גדול"
למרות הרומן בבית, בר כהן הצהירה רגע לפני שנכנסה ל"אח הגדול": "פחות מאמינה בליצור זוגיות על המסך"למרות שהיא כבר בעיצומו של משולש רומנטי, בר כהן סיפרה רגע לפני שנכנסה ל"אח הגדול" על אמהות יחידניות, על הקושי לעזוב את בנה הקטן, על המסרים שהיא מבקשת להעביר ועל הסיכוי שתמצא אהבה על המסך