בהפועל ת"א מקווים להשלים את ההסכם עם אלטמן היוםהקשר קרוב לסיכום על קיצוץ והישארות. מכבי ת"א עשויה להגיש הצעה על לאיוס. צ'יבוטה יעזוב? וגם: הקבוצה ממשיכה לחכות להודעה של ספרא
אלטמן מסכים לקצץ בשכרו, צ'יבוטה עדיין לא עוזב את הפועל תל אביבהתקדמות בין המועדון לאלטמן, שצפוי להשאיר לעצמו אופציית יציאה לחו"ל. המעבר של צ'יבוטה לא יצא אל הפועל וכרגע חוזהו עדיין מהווה נטל. מסאי דגו לחוץ: נושא הרכש תקוע
"קבוצות בקפריסין עוקבות אחרי ההתפתחויות עם אלטמן"התקשורת באי השכן מדווחת שחלוץ הפועל תל אביב על הכוונת: "אם הוא לא יקצץ, הוא ישוחרר בחינם ויהפוך למבוקש מאוד בקפריסין"
זה הרגע הנה באה השעה: עומרי אלטמן רוצה לשבור בצורת נגד אשדודעומרי אלטמן כבש נגד 12 מ-13 קבוצות ליגת העל (שהן לא הפועל תל אביב), אבל את מ.ס. אשדוד מעולם לא הכניע בליגה. אחרי תריסר משחקים ו-0 שערים, ביום שבת הוא יארח את היריבה למאבק ההישרדות ומבחינתו אין זמן יותר טוב לספתח
חשש שאלטמן ייעדר כחודש. איינבינדר: "מצפה לנו עכשיו אתגר גדול"הפועל ת"א נכנעה לנתניה והמשיכה בדעיכה, למה: "עברנו שבוע משוגע". חשש שאלטמן סובל מקרע בשריר האחורי, איינבינדר: "נצטרך להישאר קרי רוח"