פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    פרננדז שוחרר מבית החולים

    הצרפתי של בית"ר ירושלים נפצע קל אחרי שהתנגש במכונית ביציאה מטדי. יחזור לאימונים ביום שישי. פביאני לא ישחק מול הכח

    בית"ר ירושלים ופבריס פרננדז ממשיכים לספק דרמות. אתמול(חמישי) שחקן החיזוק הצרפתי של הקבוצה עבר תאונת דרכים קלה ביציאה מהאימון, לאחר שהתנגש במכונית בסמוך לאיצטדיון טדי.

    פרננדז איבד את ההכרה לכמה דקות, עד שהגיע הצוות הרפואי של הקבוצה ונתן לו טיפול ראשוני. פרננדז, שהתלונן על כאבים בחזהו, אושפז בבית חולים ושוחרר הערב לאחר שעבר בדיקות רפואיות. היום כבר חש השחקן הרבה יותר טוב והוא אמור ליטול חלק באימון הערב.

    האימון דווקא החל בצורה חיובית עבור פרננדז, ששותף כרגיל באימון בית"ר לאחר שהתנצל בפני המאמן, אוסבאלדו ארדילס. השניים ערכו שיחה אישית, ונראה שהפרשה (שבגינה נזרק מהאימון השבוע) חוסלה. אבל אז החלה הפרשה החדשה.

    האימון היום החל באיחור של רבע שעה, ולמרות העיכוב בתחילתו, עדיין אבירם ברוכיאן הצליח לאחר לאימון, כיוון שהתראיין לערוץ של בית"ר. כעונש נשלח השחקן על ידי ארדילס להקיף את המגרש בריצה, ושותף באימון עם יתר השחקנים רק לקראת הסיום.

    לפני האימון שוחח המאמן הארגנטינאי עם מגן הקבוצה דוד אמסלם והבהיר לו כי הוא מעוניין בהשארותו בקבוצה ובכך כנראה תמה הפרשה והשחקן ימשיך גם העונה ללבוש צהוב-שחור.

    שחרורו הבינלאומי של כריסטיאן פביאני הגיע רק הבוקר, אבל מכיוון שהבקרה התקציבית סגורה בימי שישי, הוא יועבר רק לאחר יום כיפור, ולא ישחק מול הכח.