אופניים: די לוקה ניצח - ונטל את ההובלה

הרוכב האיטלקי שירת שתי מטרות בוואלטה אספניה, בקטע של יום רביעי ובכל המרוץ. חמישה רוכבים עם פוטנציאל עצום בלטו

יאיר בן עמי

בקטע שנערך אתמול, בו ניצח דנילו די לוקה, שנטל את ההובלה גם בדרוג הכללי של הוואלטה, ניתן היה לראות חלק מדור העתיד של הרוכבים שיובילו את הדבוקה הבכירה במרוצים הגדולים שממתינים להם ולנו מעבר לפינה.

מבין עשרת הרוכבים שהובילו את הדרוג בקטע שנערך אתמול, חמישה נחשבים לרוכבים צעירים בעלי פוטנציאל יוצא דופן: יאנז' בראקוביץ' הסלובני, שסיים במקום השני, הוא רק בן 22, אבל רוכב כבר שנתיים כמקצוען. אנדריי קאשצ'קין בן ה-26, שסיים שלישי, רוכב כבר שש שנים כמקצוען ונראה בשל לפריצה לחבורת העלית. אנחל מרקנטה בן ה-26 מוכר מאוד בזכות המקום השמיני בוואלטה לפני שנתיים, אותו השיג בשנתו הראשונה כמקצוען, אבל רוכב רק שלוש שנים כמקצוען ויש לו לאן להתקדם.

אלחנדרו ולוורדה בן ה-26 מוכר בזכות 46 הניצחונות שהשיג בשלוש וחצי שנים, שלקחו אותו אל הפודיום בטור ובאליפות העולם, סיים אתמול במקום השישי. תום דנילסון בן ה-28 אמנם אינו צעיר כשאר חבריו לדבוקה המנצחת, אך למעשה זוהי רק השנה השלישית שלו כמקצוען. אחרי המקום השמיני בוואלטה של שנה שעברה, דנילסון סומן כהבטחה לעתיד.

את העשירייה הראשונה אתמול סגר האלוף האוסטרי, ברנאר קוהל בן ה-24, שרוכב בדבוקה הבכירה שנה שנייה ברציפות ורכב קודם לכן שלוש שנים בקבוצת דרג שלישי. הניצחון היחיד שלו עד כה הוא באליפות אוסטריה, אך כנראה שבקרוב יהיו לו עוד כמה ניצחונות, יוקרתיים הרבה יותר, אם רק יצליח לגבור על חבריו, המוכשרים לא פחות.

קטע 5: פלאסנסיה - לה קוואטייה

1. דנילו די לוקה איטליה, ליקיגאס 5:02:25 שעות

2. יאנז' בראקוביץ' סלובניה, דיסקברי צ'אנל זמן זהה

3. אנדריי קאשצ'קין קזחסטן, אסטנה טים 7 + שניות

4. חוסה אנחל גומס מרקטנה ספרד, סניואר דובאל 15 + שניות

5. קרלוס ססטרה ספרד, CSC 22 + שניות

דרוג מצטבר

1. דנילו די לוקה איטליה, ליקיגאס 18:37:56 שעות

2. יאנז' בראקוביץ' סלובניה, דיסקברי צ'אנל 4 + שניות

3. אנדריי קאשצ'קין קזחסטן, אסטנה טים 18 + שניות

4. קרלוס ססטרה ספרד, CSC92 + שניות

5. חוסה אנחל גומס מרקטנה ספרד, סניואר דובאל 35 + שניות

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully