בהתאחדות כבר לא כל כך אופטימיים

אחרי שאופ"א דחתה את הדיון על אירוח בישראל, חוששים ברמת גן כי ראשיה יקבלו רגליים קרות. האלטרנטיבה צפויה להיות הולנד

משה בוקר

אחרי שאופ"א דחתה למחר (שני) את הדיון על אירוח משחקים בינלאומיים בישראל, חוששים בהתאחדות הישראלית כי ראשי אופ"א עלולים לקבל רגליים קרות ולהימנע מקבלת ההחלטה על החזרת המשחקים ארצה.

העובדה שעברו כשבועיים מאז נכנסה לתוקפה הפסקת האש בגבול הצפון ולמרות זאת אופ"א עדיין לא החליטה על החזרת המשחקים, מדאיגה נורא את אנשי ההתאחדות. תוסיפו לזה את הלחץ של אופ"א, שחייבה בימים האחרונים את ההתאחדות לתת לה מגרש חלופי לקיום המשחק מול אנדורה, ב-6 בספטמבר, ותבינו למה נראה כי את הקמפיין הנוכחי נפתח במגרש בטילבורג, שבהולנד - שם החליטו בהתאחדות לארח את המשחקים, במידה שלא יתקבל אישור לשחק בארץ.

"עשינו את כל מה שיכולנו כדי להחזיר את הכדורגל לישראל. אין לנו כעת מה לעשות אלא רק להמתין להחלטה", סיכם היו"ר איצ'ה מנחם.

כבר מחר בבוקר, עוד לפני הדיונים באופ"א, מתכוונים בהתאחדות להפעיל עוד לחץ על האירופאים כדי שההחלטה תהיה חיובית. בינתיים, חברת ישראייר כבר קיבלה עידכון מההתאחדות כי ייתכן שהמטוס אותו חכרה למשחק באסטוניה (שבת, 21:30) לא ישוב ביום ראשון לישראל, אלא יטוס ליעד נוסף באירופה.

מחר בערב, לאחר המשחק המשחק בין הפועל תל אביב לבני יהודה, יפרסם דרור קשטן את הסגל שייצא לאסטוניה ביום רביעי. השינוי היחידי שצפוי הוא הזימון של עומר גולן, שעדיין לא ברור מצב כשירותו, במקומו של רוברטו קולאוטי.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully