פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    "כנראה שאעזוב"

    מגן הפועל ת"א ג'ון פנטסיל נחת בנתב"ג וסיפר: "יש לי הצעות מאיטליה ואנגליה". בנושא הדגל הוסיף: "הפכתי לגיבור לאומי"

    מגן הפועל תל אביב ג'ון פנטסיל נחת היום (שישי) בשדה התעופה בן גוריון לאחר שסיים את השתתפותו בגביע העולם במדי נבחרת גאנה.

    הגנאי מבוקש על ידי מספר קבוצות אירופאיות ואמר דברים שנשמעו כמו מילות פרידה. "אני שייך להפועל תל אביב, ואני צריך לנוח ולחשוב עם הסוכן שלי על עתידי. נצטרך לקבל החלטה", אמר פנטסיל. "יש לי הרבה הצעות, וכנראה שאעזוב, אבל הדברים גם תלויים בהפועל תל אביב, אצלם אני חתום גם לעונה הבאה. אסע לבקר את המשפחה בגאנה, ואז אחזור ואחליט. לא הכל תלוי בכסף".

    "זה נכון שהפכתי בישראל לגיבור לאומי", הוסיף ג'ון. "אני אוהב את האנשים כאן ואת האווירה, ולעולם לא אשכח את ישראל. אוהדי גאנה התלהבו מהדגל ואמרו שיבקרו יום אחד בישראל. הראיתי לעולם שגם בישראל יש ליגה טובה".

    "אחרי המשחק נגד ברזיל היינו בדאון, אבל זה הכדורגל", סיפר המגן על ההפסד 3:0 בשמינית הגמר. "אנחנו צריכים להרים את הראש, כי עמדנו בציפיות שלנו. המונדיאל הפך אותי לכוכב, אבל גם הליגה בישראל גרמה לי להיות שחקן טוב יותר".

    פנטסיל ייפגש בימים הקרובים עם יצחק שום, והמאמן יחליט על ימי החופשה שיוקצבו למגן הגנאי. במקביל, יבחנו הפועל תל אביב, השחקן וסוכניו את ההצעות שקיבל, שלפי פנטסיל מגיעות מאנגליה ואיטליה. הגנאי מעדיף לשחק באנגליה.

    מגן ימני נוסף שעתידו במועדון נמצא בסימן שאלה הוא רמי חליס. לפי דובר הפועל תל אביב, הוא קיבל הצעה להמשיך לשנתיים נוספות, אך טרם השיב עליה. חוזהו של המגן הסתיים בקיץ, והוא אינו נוטל חלק באימוני הקבוצה.