וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

יאמר במלוא הקצב

רומן רוזנבלט

20.5.2006 / 21:27

בנתניה לא נחים, ובקרוב ימונה מאמן לקבוצה. מגן נבחרת גאנה ושי בירוק מועמדים להצטרף לסגל. אשר אלון עוקר לרעננה

במכבי נתניה מתכוננים לשבוע חדש של עבודה, כאשר הוא צפוי להיות עמוס פחות מהשבוע החולף, בעיקר בגלל יציאתו הצפויה של יאמר לגרמניה, לתקופה של כשבועיים לרגל עסקיו. בשל עובדה זו ובשל הרצון להשלים כמה שיותר מהר את סגל הקבוצה, ייתכן כי בקרוב ימונה מאמן לקבוצה. בין המועמדים הבולטים לאימון הקבוצה, הוזכרו שמותיהם של מרקו בלבול, מאמנה של הפועל באר שבע בעונה החולפת, וג'וזף ולוביץ', מאמנה של קבוצת סנץ הסלובקית.

למרות עזיבתו של יאמר לרגל עסקיו, בנתניה מדגישים כי ימשיכו במלוא המרץ בהכנות לעונה הבאה. התכנון המקורי בקבוצה כולל תחילה, את סיום הרכבת הסגל הישראלי ולאחר מכן התרכזות בהבאת זרים איכותיים לעמדות הבעייתיות. אחד העמדות העיקריות שמחפשים לאייש בקבוצה, היא עמדת המגן השמאלי, כאשר שמו של מגן נבחרת גאנה, מוחמד חביב הוזכר כמועמד בולט. חביב שנמנה על סגל הנבחרת שתשתתף במונדיאל הקרוב, כמעט חתם במהלך פגרת החורף האחרונה, אולם רק עניין טכני מנע זאת. גם שמו של מאור פרץ הועלה בהקשר לאיוש העמדה.


שי בירוק, המבוקש בקבוצה הנתנייתית, חלה ודחה את נסיעתו לאנדרלכט בכחודש. אם בירוק לא ירשים בבלגיה הוא יצטרף ככל הנראה לתחילת האימונים בנתניה. כחלק מהמעבר הצפוי של בירוק לנתניה, בטוברוק שוקלים לגבש הסכם לשיתוף פעולה עם מכבי נתניה, כפי שקיים עם מכבי חיפה והפועל פתח תקוה. "שי בירוק הוא הסנונית הראשונה בעידן ברקוביץ' ויאמר, בניגוד לעידן החושך של אשר אלון", אמר היום יו"ר טוברוק, אריק איזיקוביץ'.


כחלק נוסף משדרוג המערכת נפגש אמש יאמר עם צוות מחלקת הנוער, כאשר הוא מלווה באייל ברקוביץ'. יאמר שמע את נציגי המחלקה, ביקש דוחות מפורטים והדגיש את החשיבות אותה הם מייחסים למחלקה. בהמשך הסביר, כי במהלך השנים הקרובות, רוב רובו של הצוות יישאר, עם שינויים מינוריים. לעת עתה סוכם, כי בתקופה הקרובה יקיים הצוות הניהולי של המועדון פגישות אישיות עם אנשי המחלקה לגבי העונה הבאה. לאור רצונם של יאמר ויד ימינו לראות בקבוצה מספר רב יותר של שחקני עבר של המועדון, יתכן כי בקרוב נראה חלק מהם חוזרים למחלקות הנוער.

אלון אוסף חובות ומשקיע ברעננה

אשר אלון, חלק מבעלי מכבי נתניה עד לא מזמן, אינו נוטש את הכדורגל הישראלי וסיכם על שותפות עם חברו הטוב ויו"ר הפעול רעננה מהליגה הלאומית, שלמה שטרן, בניהול הקבוצה והשקעה כספית בה. אלון היה זהיר ואמר: "אני ושלמה שטרן חברים טובים ואנחנו בוחנים ביחד כיצד נוכל לשדרג את הקבוצה". בכל אופן במידה וירצה להיכנס רשמית לרעננה, יצטרך אלון להמתין ל-31 במאי, אז תושלם רשמית עסקת העברת מכבי נתניה לידי דניאל יאמר.

במהלך השבוע הקרוב צפויה להתקיים ישיבת מועצה על מנת להחליט בנוגע להעברת 2.5 מיליון שקלים לבעלים הקודמים, כפי שהתחייבה העירייה במסגרת הסכם הרכישה. אולם כידוע בנתניה, העניינים מורכבים וכעת מרחפת עננה מאיימת אחרת מעל מרים פיירברג, ראש העירייה, שדחפה את העסקה. האיום מגיע מכיוונם של מספר חברי מועצה שמבקשים להציג בפניהם אישורים לגבי העברת הכסף ומקורותיו. אבי ללום, חבר מועצת העיר מסביר:" אנו נציגי ציבור נחטא לשליחותינו אם לא נבקש לדעת שיש אישור לכל הנושא, כאשר מדובר בקובצה פרטית וכסף שאמור להגיע מן הקופה ציבורית, ואני הראשון שאשמח שהכל יאושר. אני בטוח שאם ראש העירייה החלה את המהלך יש לה את כל האישורים הדרושים לכך ונרצה רק שיוצגו בפנינו".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully