וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

עדיין לא ברור אם החיילים יוכלו לצפות במונדיאל

17.5.2006 / 18:20

למרות פרסומים על תמיכתו של ארקדי גאידמק בחיילים ומימון שידורי המונדיאל, מנכ"ל האגודה למען החייל טוען שכלום לא נסגר

מנכ"ל האגודה למען החייל, תא"ל (מיל') אריה פישביין, אומר כי למרות כל הפרסומים באשר לכוונה של [[ארקדי גאידמק]] לרכוש את זכויות השידור עבור חיילי צה"ל, עוד לא ברור אם סוכם דבר בנושא סופית.

במכתבים לאלי עזור, מבעלי חברת צ'רלטון, וליוסי מילשטיין, נציגו של גאידמק, ציין פישביין כי האגודה למען החייל מממנת למעלה מ-2500 נקודות שידורי לווין של חברת yes בקרב יחידות צה"ל אשר משמשים את הלוחמים בשעות הפנאי.

"אנחנו רואים חשיבות עליונה בכך שחיילי צה"ל יוכלו לצפות בכל המשחקים ופועלים מזה מספר שבועות בעניין. מבדיקות שערכנו עולה כי לא ברור אם סוכם הדבר סופית לא עם חברת yes ולא עם אכ"א בצה"ל", הוסיף פישביין.

"האגודה למען החייל הינה עמותה ציבורית אשר פועלת לגיוס תרומות בארץ ובחו"ל לטובת רווחת חייל צה"ל בתחומי: סיוע, רווחה, והינה הגוף היחידי שהוסמך ע"י צה"ל לקבלת תרומות לתחומים הללו", כתב פישביין לעזור ולמילשטיין, וביקש למצוא פתרון לנושא, על מנת שכבר בימים הקרובים ניתן יהיה להבטיח את שידורי משחקי המונדיאל לחיילי צה"ל.

שידור משחקי המונדיאל שהעסיק בימים האחרונים את הציבור הישראלי הפך לאחד מנושאי הדיון המרכזיים בכנס אקדמי ראשון מסוגו על הכדורגל שננעל היום באוניברסיטת חיפה. המשפטנית עו"ד מיכל פליישר אמרה שיש צורך לקבוע כללי משחק מסודרים, המגובים בחקיקה פרטנית ואחידה לנושא מתן זכויות השידור של אירועי הספורט. "חובה להגדיר את הזכות ואת גבולותיה. לשידורים בעלי חשיבות ציבורית גבוהה כמו שידורי המונדיאל הקרוב חייבת הגדרה משפטית הקבועה בחוק, אם לא יעשה כך יפגע האינטרס הציבורי- חברתי, ילך ויקטן העניין הציבורי בספורט ורק האליטות יוכלו להרשות לעצמם לצפות באירועי הספורט החשובים ביותר", אמרה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully