פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
      הגדרת צליל התרעה

      נושאים חמים

        הוקי קרח: בלגן במאבק נגד הירידה

        זהות היורדות תיוודע רק ביום שני באליפות העולם. ארה"ב העיפה את המארחת, לטביה, אחרי 2:4. בלארוס הדיחה את אוקראינה

        ארה"ב - לטביה 2:4

        אכזבה למארחים. אחרי שהלטבים חזרו פעמיים מפיגור, פטריק או'סאליבן וריאן סאטר הבקיעום שערי פאוור פליי שבשליש השלישי, וקרייג אנדרסון הוסיף 22 עצירות לאמריקאיים. ריאן מאלון ודאסטין בראון העלו את האמריקאיים פעמיים ליתרון, לאוריס דארזינס ואלכסנדרס סמיונובס השוו. סרגייס נאומובס סיים עם 23 עצירות ללטבים, שלא יעלו לשלב הבא.


        בלארוס - אוקראינה 1:9

        שלושער של מיכאיל גראבובסקי, שער וארבעה אסיסטים של אנדריי סקאבלקה העיפו את האוקראינים מהמאבק על המדליות. דמיטרי דודיק עם שני שערים, אולג אנטוננקו עם שער ואסיסט, ושערים נוספים של ולאדימיר קופאט וויקטור קוסטיוצ'נוק, כשסרגיי זאדלנוב ואנדריי קוסטיטסין מוסיפים שלושה אסיסטים כל אחד, ואנדריי מזין מוסיף 31 עצירות. יורי גונקו עם השער וקונסטנטין סימצ'וק עם 30 עצירות לאוקראינים.


        דנמרק - איטליה 0:5

        נצחון חשוב לדנים, שמותיר אותם בעמדה טובה להשאר בדרג העליון. פטר הירש עצר 15 עצירות לשאט אאוט הראשון שלו אי פעם במשחקי אליפות העולם, פראנס נילסן הבקיע פעמיים, קים סטאל, מאדס בדקר וייספר דאגמארד עם השערים הנוספים. ג'ייסון מוזאטי עם 34 עצירות לאיטלקים, שספגו 69 דקות עונשין במהלך המשחק. רולאנד ראמוזר מאיטליה הורחק 7 דקות מהסיום על spearing.


        קזחסטן - סלובניה 0:5

        סרגיי אוגורשניקוב עצר 35 נסיונות הבקעה, ורומן סטראצ'נקו הבקיע פעמיים לקזחסטאן, שפתחה לגמרי את המאבק נגד הירידה. אנדריי פצ'ליאקוב, אלכסיי ליטביננקו וודים קראסנוסלאבוטסב עם השערים הנוספים. רוברט קריסטן עם 20 עצירות לסלובנים. מיטיה רובאר הורחק 1:10 לסיום על התכתשות.

        הטבלאות

        בית ה'

        X-קנדה 0-0-3 2-20 6
        X-פינלנד 0-1-2 3-12 5
        צ'כיה 0-2-1 5-7 4
        ארה"ב 2-0-2 9-8 4
        לאטוויה 3-1-0 21-3 1
        נורווגיה 3-0-0 13-3 0

        בית ו'

        X-רוסיה 0-0-3 5-13 6
        שוודיה 0-1-2 7-12 5
        בלארוס 2-0-2 9-14 4
        שווייץ 0-2-1 7-8 4
        סלובקיה 2-1-0 8-6 1
        אוקראינה 4-0-0 21-4 0

        X-עלתה לרבע הגמר

        בית ז'

        דנמרק 0-1-1 3-8 3
        קזחסטאן 1-0-1 3-7 2
        איטליה 1-0-1 7-3 2
        סלובניה 1-1-0 8-3 1