הג'ודוקא הישראלי גל יקותיאל (עד 60 ק"ג), זכה היום במדלית הארד בטורניר רוטרדאם בהולנד. יקותיאל, שזכה רק לפני שלושה שבועות במדלית הארד בהמבורג, ניצח בסיבוב הראשון יריב רוסי והפסיד בסיבוב השני ליריב הולנדי. בבית הניחומים, גבר יקותיאל על יריבים מפורטוגל ומבלגיה ובקרב על מדלית הארד הוא ניצח יריב פורטוגלי נוסף בנקודות.
אלון ששון (עד 90 ק"ג), אלוף אירופה עד גיל 20, ייכנס למעגל התחרויות ביום ראשון.
מדלית ארד ליקותיאל ברוטרדאם
18.3.2006 / 23:11