יושב ראש קבוצת לה לובייר הבלגית נעצר היום (חמישי). לפי החשד, הוא היה מעורב בהטיית משחקים. בביתו ובמשרדו גם נערך חיפוש אחר ראיות.
דוברת הפרקליטות בבלגיה אמרה שגם בבתיהם של עורך הדין של הקבוצה ושל אחד מסוכני השחקנים שהיו בקשר עימה, נערכו חיפושים. הסוכן, פייטרו אלאטה, אחד המובילים בתחומו בבלגיה, לא נמצא וככל הנראה נמלט למאוריציוס.
למי שלא יודע במה מדובר, בבלגיה נערכת חקירה מקיפה אודות מכירת והטיית משחקים כבר תקופה ארוכה. "היו הרבה התרחשויות היום", אמרה ליב פלנס, הדוברת. "אנחנו מתכוונים לחשוף עוד הרבה מידע על הפרשה במסיבת עיתונאים בקרוב".
נשיא של קבוצה בלגית נעצר בחשד להטיית משחקים
16.3.2006 / 9:43