קשר בוקה ג'וניורס, דניאל בילוש, רוצה לשחק בעבור קרואטיה במונדיאל. הקשר נולד בארגנטינה, אבל מחזיק באזרחות קרואטית תודות לסבתו. קרואטיה היא גם יריבת ישראל במוקדמות יורו 2008.
"החלום שלו הוא לשחק בנבחרת ארגנטינה" אמר סוכנו של הקשר, הוגו איסה והסביר: "אבל חוזה פקרמן נותן את העדיפות שלו לשחקנים אחרים, ולא נראה לנו שיש סיכוי שהוא ייבחר לסגל שייסע לגרמניה".
איסה סיפר שבשבוע הבא צפויים להגיע נציגים של הנבחרת הקרואטית לשיחות עם בילוש, על מנת לנסות ולהסדיר את שירותיו בעבור נבחרתם.
הקשר עשוי להיתקל בבעיה דווקא מכיוונה של פיפ"א, אחרי ששיחק במדי ארגנטינה במשחק ידידות מול קטאר, ולא ברור אם יקבל רשות לשחק בעבור נבחרת אחרת.
דניאל בילוש הארגנטינאי רוצה לשחק בנבחרת קרואטיה
9.3.2006 / 11:35