ריאל מדריד מעוניינת לצרף את הקשר הספרדי הצעיר של ארסנל, ססק פברגאס. נשיא ריאל, פרננדו מרטין, שם כבר מזמן עין על הכישרון הספרדי, והחליט להביא אותו בקיץ לבירנבאו. הדיווחים מספרד מגיעים מספר ימים לפני משחק הגומלין בית ריאל וארסנל בשמינית גמר ליגת האלופות, מה שעשוי להתפרש כ"ספין" בלבד.
פברגאס בן ה-18 הגיע להייבורי מברצלונה לפני מספר שנים, וכבר ערך בכורה במדי הנבחרת הספרדית בניצחון 2:3 על חוף השנהב השבוע. הקטלוני לא יתלהב בודאי לעבור ליריבה השנואה, מה גם שארסנל עצמה, שחידשה את חוזהו לפני כשנה וחצי, לא ששה לוותר על שחקן מפתח בקישור האחורי שלה.
לריאל נותר נשק אחד, הכסף, ואיתו מתכוונים בבירנבאו להתגבר על המכשולים כדי לחזק עוד יותר את קבוצת פוסט הגלקטיקוס.
ריאל בעקבות פברגאס
3.3.2006 / 14:05