עודד קטש חזר לגליל העליון. מנג'ר העל של הקבוצה בתחילת העונה, שהתפטר מתפקידו לפני כחודש מסיבות אישיות, הוכרז הערב (שני) רשמית כמאמן החדש-ישן של הקבוצה. אורן עמיאל, שאימן את הגליל מתחילת העונה כולל במשחק ההפסד אמש למכבי ראשון לציון, יחזור לתפקיד עוזר המאמן, אותו מילא בעונה שעברה תחת קטש.
"המטרה שלנו היא לחזור לדך החדשה-ישנה, בתקווה שמחר עודד יעבור את המבחן האחרון שלו ויקבל את תעודת המאמן", אמר הבעלים של הגליל, חיים אוחיון.
אוחיון הדגיש כי המהלך היה מתואם לכל האורך עם הצוות המקצועי, כולל אורן עמיאל, וכי קטש יעביר את כל אימוני הקבוצה ויעבור לגור בגליל. "עודד מוכן ומתאים לחזור ולמלא את התפקיד באישיות שלו ובאפשרויות שלו", אמר אוחיון.
הגליל צברה כבר חמישה הפסדים רצופים, כאשר מאז עזיבתו של קטש הפסידה הקבוצה בכל משחקיה. היא מדורגת במקום התשיעי עם 19 נקודות ובשבוע הבא תארח את הפועל תל אביב.
קטש הוכרז כמאמן הגליל
שגיא ניר
27.2.2006 / 21:36