פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    קח חצי מיליון, רק תלך

    מכבי ת"א שילמה פיצויים כבדים לטריקה כדי שיעזוב. רוסו עשוי להיעדר לשלושה שבועות, קאנן חם על תמיר כהן אחרי שזה התראיין

    ג'ובאני רוסו ינוח מאימונים בשבועיים הקרובים, והוא עשוי לחזור לפעילות רק בתוך שלושה שבועות עד חודש. הבדיקות שערך אתמול השחקן העלו כי הוא סובל משבר מאמץ בחלק העליון של השוקית. במכבי עדיין קיים חשש כי קיים קשר בין הכאבים הנוכחיים לפציעה הממושכת שהיתה לקשר בגב.

    אתמול נפרד יוג'ין טריקה מהשחקנים בקבוצה לאחר שבבוקר נפגשו אלי דריקס וסוכנו שלהשחקן, צביקה קריצר, והגיעו לסיכום לפיו טריקה יעזוב את מכבי לאלתר, יחזיר את רכבו ויפנה את הדירה. בתמורה קיבל הרומני פיצוי המוערך בכחצי מיליון שקל. כמו כן מכבי ויתרה על הזכויות על כרטיס השחקן שלו.

    קריצר אמר אתמול: "קיבלנו פיצוי הולם ושני הצדדים יצאו מרוצים. טריקה יחזור לרומניה עם סכום הוגן. חבל שלשחקן ברמה שלו לא נתנו בכלל הזדמנות להוכיח מה הוא שווה".

    המאמן, טון קאנן, שוחח אתמול עם השחקנים ואמר שלא יסבול ראיונות בתקשורת שלהם או של בני משפחותיהם נגד המועדון. קאנן התייחס לראיון שהעניקו בשבוע שעבר הקשר תמיר כהן ואביו אבי במקומון, ובו ביקרו את שיטת המשחק שלו. "אמרתי לתמיר שאם דבר כזה יקרה שוב - אזרוק אותו מהקבוצה. החזון שלי הוא שלא ידברו נגד השיטה, המועדון ונגדי. מי שייעשה את זה ייענש".

    הקבוצה קיימה אתמול שני אימונים, כשחלק מהשחקנים שוחררו מאימון הבוקר. אחד מאלה שקיבלו פטור היה איל ברקוביץ' שהתבלבל והגיע בכל זאת לאימון הבוקר. על כן החליטו בקבוצה לשחרר אותו מאימון הערב. גורם במכבי אמר אתמול: "מקלים על איל מבלי שהוא בכלל מבקש".