משחק הגביע של אתלטיקו מדריד מול סראגוסה, הראשון מבין שניים בשלב שמינית הגמר, נדחה למועד אחר. הסיבה: 14 שחקנים של אתלטיקו, שלקו בהרעלת מזון.
במועדון סיפרו כי השחקנים החלו להקיא ולסבול מכאבי בטן ושלשולים לאחר ארוחת ערב שאכלו במתקן האימונים בלאס רוזאס. השחקנים בספק למשחק הליגה ביום ראשון מול ולנסיה.
בשאר המשחקים, הביסה לה קורוניה את אוסאסונה 0:3 משערים של פדרו מוניטיס, חואן ואלרון ומקאלוני. סלטה ויגו ובטיס סיימו בתיקו 1:1 (פררה לויגו, לקי לבטיס). קאדיז ניצחה 2:3 את סביליה. המארחת הובילה כבר 0:3 אבל צמד של פרדי קאנוטה השאיר לסביליה סיכוי בגומלין. ויאריאל הפסידה בבית 2:0 לולנסיה (רגרו ווילה). חטאפה הפסידה 1:0 לאספניול (יארקה 85).
הרעלת המזון עצרה את אתלטיקו מדריד
5.1.2006 / 0:25