ציפי אובזילר לא רק נכנסה לטורניר אוקלנד, על סך 145 אלף דולר בניו זילנד, מהמוקדמות, היא ממשיכה לעשות חיל גם בטורניר עצמו. לפנות בוקר (בין שני לשלישי) ניצחה אובזילר את האמריקאית ג'מיאה ג'קסון - 3:6, 2:6.
הניצחון של אובזילר הגיע לאחר ההפסד של שחר פאר לקוריאנית יונג ג'אנג צ'ו - 7:6, 6:4. המדורגת 4, מריה קירילנקו, המשיכה לסיבוב השני אחרי ניצחון קל על הצ'כית אולגה בלאחוטובה - 4:6, 2:6.
אובזילר ממשיכה להרשים באוקלנד
3.1.2006 / 9:17