ציפי אובזילר הצליחה להיכנס הבוקר (שני) לטורניר אוקלנד בטניס, על סך פרסים של 145 אלף דולר, לאחר שגברה על הבוסנית מרוואנה יוגיץ' סאלקיץ' - 5:7, 4:6. שחר פאר, לעומתה, מתמודדת בסיבוב הראשון עם הקוריאנית יון ג'ונג צ'ו, ואצלה העניינים נראים פחות טוב: היא נוצחה 7:6 במערכה הראשונה ומפגרת 2:0 בשניה, במשחק שהופסק בשל גשם.
הרוסיה נאדיה פטרובה, המדורגת 1 בטורניר, ניצחה את הארגנטינאית מריה דיאז אוליבה 2:6, 2:6.
צמד הזוגות הישראלי, יוני ארליך ואנדי רם, המדורגים שניים בטורניר אדלייד על סך פרסים של 394 אלף דולר, ניצח בסיבוב הראשון של טורניר הזוגות 3:6, 5:7 את ג'יימס בלייק מארה"ב וסטפאן האס מאוסטרליה.
לירון בכר מאתר ספורט 5 מוסיף: בין הגברים, הראל לוי נוצח בטורניר אדלאייד על ידי האוסטרלי אלן ג'ונס - 6:2, 6:2, ונועם אוקון גבר בסיבוב השני על נת'ן הילי 6:7, 1:6. הוא עדיין צפוי לשחק משחק נוסף במוקדמות.
אובזילר נכנסה לאוקלנד, רם וארליך ניצחו באדלייד
2.1.2006 / 10:08