מילוש וויאניץ', הגארד של ברצלונה, נפצע בברכו השמאלית ועשוי להיעדר עד סיום העונה. וויאניץ', שכיכב לפני מספר עונות במדי פרטיזן בלגרד וסיים כמלך הסלים של היורוליג, נפצע גם בעונה שעברה באותה הברך, והעונה חזר וקלע רק 2.5 נקודות בממוצע ביורוליג.
וויאניץ' נפצע במהלך משחק ליגה נגד ג'ירונה והובהל לבית החולים, שם התבשר על קרע במיניסקוס. ברצלונה תמתין לחוות הדעת הסופית לפני שתחליט האם להביא שחקן חדש במקומו.
וויאניץ' גמר את העונה
31.12.2005 / 21:41