אלומה גורן החליטה לעזוב את מכבי חדרה. גורן שפרשה בשלהי העונה הקודמת, מונתה בקיץ האחרון למאמנת חדרה מהליגה הלאומית לנשים. בהדרכתה ניצחה חדרה שלושה משחקים והפסידה בחמישה. בעקבות פער של שלוש נקודות מהקו האדום, ועקב מצוקה כלכלית, החליטו ראשי הקבוצה לשחרר את איריס דינרמן ואת הזרה יאנה שפירו. גורן הודיעה בתגובה כי אם ההחלטה לא תשתנה, היא לא תמשיך לאמן את הקבוצה.
אלומה גורן עזבה את מכבי חדרה
אריה ליבנת
27.12.2005 / 7:11