בברצלונה קיוו לשמוע תוצאת אחרת מהמשחק בין אוסאסונה לאתלטיקו מדריד, כדי לשמור על ראש שקט בחג המולד. אוסאסונה חשבה אחרת והשיגה את הניצחון ה-12 שלה העונה, 1:2 על אתלטיקו מדריד במשחק שהשלים את המחזור ה-17 בליגה הספרדית. אוסאסונה, שמדורגת שניה אחרי ברצלונה, צימקה ממנה את הפער ל-2 נקודות בלבד לפני חג המולד.
שלושת השערים במשחק הושגו בטווח של עשר דקות במחצית הראשונה. דווקא אתלטיקו מדריד הייתה זו שעלתה ראשונה ליתרון. זה קרה בדקה ה-26 כשבעיטה חופשית של גאבי חזרה דרך הקורה לפטרוב, שכבש מקרוב. השיוויון לא איחר לבוא וכעבור שלוש דקות, חילופי מסירות בין ראול גארסיה לבנרדו רומאו הסתיימו בשער של גארסיה. בדקה ה-34 רומאו קיבל מסירה מדוייקת מדלפורטה, כדי לעשות מהפך ולקבוע את תוצאת המשחק, 1:2 לאוסאסונה.
אוסאסונה לא מרפה מברצלונה
23.12.2005 / 0:37