הופעתו המוצלחת של מריו אוסטין אתמול (שלישי) בפרנקפורט, שהובילה את הפועל ירושלים לניצחון חוץ חשוב 82:95 והבטיח את מקומה בשמינית הגמר של היול"ב קאפ, הביאה לו את פרס שחקן השבוע של היול"ב קאפ.
אוסטין קלע 28 נקודות ולקח 13 ריבאונדים. בנוסף, חילק השחקן שני אסיסטים, חטף פעמיים והוסיף חסימה אחת, ואף סחט תשע עברות כדי להשלים משחק מצוין, ותואר ה-MVP של השבוע בגביע יול"ב.
אוסטין שחקן השבוע ביול"ב
21.12.2005 / 17:35