ההתאחדות לכדורגל נתנה את הכרתה לגביע ג'טיקס לילדים, שקבוצות המנצחים בו (בנים ובנות)ייצגו את ישראל בטורניר הגמר
שייערך במקביל למונדיאל, בחודש יולי בגרמניה. ישראל תשלח נציגים בשנה הרביעית ברציפות. איש הרדיו דידי הררי ילווה את הטורניר.
שלבי המוקדמות בגביע, שייערך בחסות ערוץ ג'טיקס בשיתוף עם אוסם, ייערכו בין ה-20 ל-22 בפברואר. משחקי השלבים המאוחרים יתקיימו ב-17 באפריל והגמר עצמו, לבנים ולבנות, ב-28 באפריל.
יו"ר ההתאחדות לכדורגל, איצ'ה מנחם, קידם בברכה במסיבת עיתונאים את המפעל: "ההתאחדות גאה לקחת חלק בפרוייקט במפעל המקדם את הכדורגל על כל ערכיו - ספורט, הגינות ומתן הזדמנויות שוות. זוהי נקודת זינוק מצוינת לדור העתיד של שחקני הכדורגל".
ההתאחדות לכדורגל נתנה הכרה לגביע "ג'טיקס ביסלי"
20.12.2005 / 7:24